CO
540.32
mg/m3
O3
31.91
ug/m3
PM10
35.12
ug/m3
PM2.5
31.08
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pielmieni wieprzowo wolowe 100 szt +3... (2024.04.23)
Sprzedam:
- BEZPIECZNI W SIECI gra wielkoformatow... (2024.04.23)
Sprzedam:
- Animacje dla dzieci (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
- Do HAHA:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 23:51
- Mutant:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.24 22:04
- ksk:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 22:00
- HAHA:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 21:55
- KSK:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 21:50
dolar amerykański | 1 USD | 4.0417 | |
euro | 1 EUR | 4.3177 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4202 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.022 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.171 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par I kolejki B-klasy
I kolejka B-klasy:niedziela, 27 sierpnia 2017:
grupa I:
Sezal 2 Janiszów - Bóbr Marciszów, godz. 11:00
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław, godz. 11:00
Orły Lipienica - Pub Gol Steam Dream Jelenia Góra, godz. 11:00
Uran Okrzeszyn - Potok Karpniki, godz. 11:00
Pogoń II Dobków - Skalnik Czarny Bór, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Bóbr Opawa, godz. 12:00
Pauzuje Płomyk Borówno.
grupa II:
KS Maciejowa - Mitex Podgórzyn, godz. 11:00
GLKS Czernica - Kwisa Mroczkowice, godz. 15:00
WKS Pilchowice - KS Pławna, godz. 15:00
KS Stara Kamienica - Woskar II Wojcieszyce, godz. 15:00
Bobry Wojanów - Rolnik Rząsiny, godz. 15:00
Juvenia Rybnica - Zryw Ubocze, godz. 15:00
grupa III:
Kolonia Bolesławiec - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
Leśnik II Osiecznica - LKS Kraśnik Dolny, godz. 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Mierzwin, godz. 11:00
Jawa Otok - Orzeł Gościszów, godz. 11:00
KS Kotliska - Twardy Świętoszów, godz. 11:00
LZS Nowa - Znicz Kruszyn, godz. 11:00
Zbylut Zbylutów - LZS Niwnice, godz. 14:00
grupa IV:
Orzeł Platerówka - LZS Zaręba, godz. 11:00
Przyszlość Dłużyna - LZS Kościelnik II, godz. 15:00
LZS Ręczyn - Łużyce II Lubań, godz. 15:00
Piast Czerwona Woda - Granit Gierałtów, godz. 15:00
LZS Porajów Kopaczów - Granica Miłoszów, godz. 15:00
LZS Radostów - Bielany Biedrzychowice, godz. 15:00
Pauzuje LZS Pisarzowice.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-08-21 13:47
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192