CO
351.33
mg/m3
O3
8.55
ug/m3
PM10
33.63
ug/m3
PM2.5
30.82
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
Różne:
- usługi ogrodowe (2024.04.10)
- Maciora były zawodnik granicy Miłoszów lat ponad...:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:11
- Szparaga:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:07
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 20:59
dolar amerykański | 1 USD | 4.0741 | |
euro | 1 EUR | 4.3353 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4777 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0812 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1717 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Znamy podział grup IV ligi dolnośląskiej
Rozstrzygnęła się ostatnia niewiadoma jeśli chodzi o skład grup IV ligi dolnośląskiej. Dzisiaj rano przedstawiciele organów prowadzących rozgrywki 2017/2018, czyli DZPN i OZPN Jelenia Góra, uzgodnili, że w grupie zachodniej wystąpi Górnik Boguszów - Gorce, a do grupy wschodniej trafi Górnik Wałbrzych, poinformował nas Andrzej Kowal, prezes OZPN i wiceprezes DZPN zarazem. Poniżej przedstawiamy skład grup na przyszły sezon, który rozpocznie się we wtorek 15 sierpnia 2017.Grupa wschodnia: Foto Higiena Gać, MKP Wołów, Polonia Trzebnica, Piast Żerniki, Pogoń Oleśnica, Sokół Wielka Lipa, Sokół Marcinkowice, Wiwa Goszcz, Śląsk II Wrocław (wszyscy DZPN); Unia Bardo, Polonia Świdnica, Bielawianka Bielawa, Nysa Kłodzko, Górnik Wałbrzych, Orzeł Ząbkowice Śląskie, Karolina Jaworzyna Śląska.
Grupa zachodnia: Karkonosze Jelenia Góra, Sudety Giebułtów, Olimpia Kamienna Góra, Olimpia Kowary, Włókniarz Mirsk, Nysa Zgorzelec, Apis Jędrzychowice (wszyscy OZPN Jelenia Góra); Orkan Szczedrzykowice, Stal Chocianów, Odra Ścinawa, Sparta Grębocice, Chrobry II Głogów, Górnik Złotoryja, Orla Wąsosz (OZPN Legnica); Górnik Boguszów - Gorce, AKS Strzegom (OZPN Wałbrzych).
W gronie 32 zespołów najwięcej przedstawicieli ma OZPN Wałbrzych - 9 i DZPN Wrocław również 9, natomiast OZPN Legnica i OZPN Jelenia Góra będą reprezentowane przez 7 drużyn każdy.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-06-22 16:13
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 6