500.75

81.80

4.82

2.81

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-28 o godzinie 12:00.

Medale pływaków z SP 11 w Nowej Rudzie

W dniach 19-20 maja uczniowie klasy sportowej o profilu pływanie ze szkoły podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze wraz z młodszymi zawodnikami z KS Just Swim Jelenia Góra wzięli udział w Drużynowym Wieloboju Pływackim 10 -11 lat., który odbył się w Nowej Rudzie.
Dzielnie reprezentowało klasę sportową: Bartosz Bancewicz, Oliwier Barczyński, Florian Bednarz, Oliwia Górka, Maja Jędruch, Greta Jośko, Weronika Wojtaczka, Agata Zapora oraz osoby klubu Just Swim: Olimpia Puszkiel, Hubert Skowron, Krystian Kasprzak, który to zdobył 3 medale, brąz na 50m stylem grzbietowym i 2 srebra w wyścigu na 50m stylem klasycznym, 100m stylem zmiennym, gdzie po wyrównanej walce przegrał o przysłowiowy "włos" 1 miejsce. Nadmienić również trzeba, iż ten sam zawodnik w klasyfikacji chłopców 10-letnich zajął 2 miejsce. Gratulacje! W punktacji drużynowej klasa sportowa zajęła 4 miejsce.
"Założyliśmy sobie, że udział klasy sportowej w wieloboju drużynowym, jest nakierowany by ustanowić rekordy życiowe w bardziej wymagających konkurencjach, a także ważnym wydarzeniem pod względem sportowym, ponieważ w tych zawodach startowali tylko ich rówieśnicy. Wiec mogli porównać na jakim poziomie umiejętności są przygotowani inni zawodnicy w tej samej kategorii wiekowej. Wszyscy startujący z klasy sportowej i z klubu ustanowili rekordy życiowe, co cieszy i daje motywację do dalszej pracy. To wskazuje, że obraliśmy dobry kierunek prowadząc zajęcia i treningi w klasie sportowej o profilu pływanie. Gratulujemy wyników, życząc jednocześnie wytrwałości i zaangażowania"- podkreślają szkoleniowcy Andrzej Jaworski i Marcin Binasiewicz.

tekst i foto: Just Swim Jelenia Góra

2017-05-30 20:49