58.76

94.46

8.06

5.70

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-28 o godzinie 18:00.

Bracia Wasilewscy rozstrzelali Piasta

Zespół z Wykrot nie będzie miło wspominał konfrontacji z AKS. Jesienią uległ strzegomianom 4:9. W rewanżu było jeszcze gorzej. Już do przerwy gospodarze prowadzili różnicą pięciu goli, a klasycznego hat-tricka strzelił Adam Wasilewski. Ten sam piłkarz po przerwie strzelił swoją czwartą bramkę. Na listę strzelców wpisali się też Marcin Wasilewski oraz Dawid Krzyżanowski. Obaj zdobyli po dwa gole. - Nie uważam, byśmy grali ze słabym zespołem. To AKS zagrał w tym spotkaniu bardzo dobrze. Uważam, że inne zespoły nie wygrałaby z Piastem tak wysoko. W końcu spisaliśmy się na miarę swoich możliwości i potencjału. Nasz występ pochwalili nawet sędziowie, którzy mają skalę porównawczą, gwiżdżąc w wielu 4-ligowych meczach. W tej beczce miodu jest mała łyżeczka dziegciu - w sobotę nasze boisko nie wyglądało zbyt dobrze. Powiem więcej, było najgorsze odkąd gramy na dolnej płycie - podzielił się komentarzem Jarosław Krzyżanowski, trener AKS.

AKS GRANIT STRZEGOM S.A. - PIAST WYKROTY 8:0 (5:0)

Bramki: 1:0 A. Wasilewski (5), 2:0 M. Wasilewski (18), 3:0 A. Wasilewski (28), 4:0 A. Wasilewski (41), 5:0 M. Wasilewski (45), 6:0 A. Wasilewski (60), 7:0 D. Krzyżanowski (64), 8:0 D. Krzyżanowski (86).
Żółte kartki: Prażmowski, B. Milutinović, Drozd.
Sędziowali: Dawid Maryszczak jako główny oraz Sławomir Michałczak i Rafał Bancewicz (Jelenia Góra).
Widzów: 200.

AKS: Słowik (72 Kretkowski) - Domaradzki, Durajczyk (70 Sabat), Gołąbek, Krupnik, J. Krzyżanowski (46 D. Krzyżanowski), Serweciński (60 Kuczma), Skrypak, Sobczak (72 Lesiński), A. Wasilewski, M. Wasilewski (55 Szerszeń).
PIAST: Zazulak - Drozd, Gola, Jeziorny, Majka (46 Krawczyk), Mielnik, B. Milutinović, M. Milutinović (46 Prażmowski), Urbaniak, Roman (80 Staniów), Łojko.

2017-05-21 13:59