CO
534.58
mg/m3
O3
67.82
ug/m3
PM10
6.04
ug/m3
PM2.5
3.88
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
Różne:
- Trawa z rolki, rolowana z położeniem (2024.03.22)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.21)
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
- sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 18:34
- Do do Pinokio:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 15:04
- Do Pinokio:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 13:51
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XV i XII kolejce B-klasy
XV kolejka B-klasy:niedziela, 23 kwietnia 2017:
grupa I:
Płomyk Borówno - Dragon Mieszkowice 5-1
Husaria Grzędy - Orły Lipienica, przełożony na inny termin
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn 2-4
Kwarc Pisarzowice - Amfibolit Leszczyniec 4-2
Pauzuje Auxilia Janiszów.
1. | Amfibolit Leszczyniec | 13 | 31 | 41:16 |
2. | Kwarc Pisarzowice | 13 | 30 | 49:16 |
3. | Płomyk Borówno | 11 | 22 | 39:18 |
4. | Orły Lipienica | 11 | 21 | 29:24 |
5. | Uran Okrzeszyn | 11 | 17 | 39:22 |
6. | Dragon Miszkowice | 12 | 15 | 22:25 |
7. | Husaria Grzędy | 11 | 14 | 16:19 |
8. | Auxilia Janiszów | 12 | 13 | 16:45 |
9. | Bóbr Opawa | 12 | 6 | 10:46 |
10. | Nysa Wolbromek | 12 | 1 | 11:41 |
XII kolejka B-klasy:
niedziela, 23 kwietnia 2017:
grupa II:
Potok Karpniki - Woskar II Stara Kamienica 2-1
GLKS Czernica - KS Maciejowa 1-3
WKS Pilchowice - Pub Gol Jelenia Góra 2-4
Bóbr Marciszów - Bobry Wojanów 1-1
Budowlani Wojcieszów - Juvenia Rybnica 2-1
1. | Budowlani Wojcieszów | 12 | 26 | 32:18 |
2. | Woskar II Stara Kamienica | 12 | 24 | 37:14 |
3. | KS Maciejowa | 12 | 23 | 26:11 |
4. | Juvenia Rybnica | 12 | 21 | 39:35 |
5. | Potok Karpniki | 12 | 21 | 24:18 |
6. | Bóbr Marciszów | 12 | 18 | 26:18 |
7. | Bobry Wojanów | 12 | 16 | 14:20 |
8. | Pub Gol Jelenia Góra | 12 | 9 | 14:30 |
9. | GLKS Jeżów Sudecki | 12 | 8 | 20:47 |
10. | WKS Pilchowice | 12 | 3 | 17:38 |
grupa III:
Kwisa Mroczkowice - Granit Gierałtów 5-2
LZS Sobota - KS Włodzice 0-6
Zryw Ubocze - Rolnik Rząsiny 3-0
Zbylut Zbylutów - Czarni Strzyżowiec 1-4
KS Pławna - KS Kotliska 5-1
1. | Czarni Strzyżowiec | 12 | 30 | 53:17 |
2. | Granit Gierałtów | 12 | 27 | 61:28 |
3. | SLZS KS Włodzice | 12 | 27 | 43:14 |
4. | KS Pławna | 12 | 20 | 32:29 |
5. | Kwisa Mroczkowice | 12 | 17 | 42:30 |
6. | Rolnik Rząsiny | 13 | 17 | 38:38 |
7. | LZS Sobota | 12 | 12 | 32:53 |
8. | Zryw Ubocze | 12 | 12 | 27:43 |
9. | KS Kotliska | 13 | 10 | 24:43 |
10. | Zbylut Zbylutów | 12 | 4 | 13:70 |
grupa IV:
LKS Mierzwin - LZS Nowa 0-3
Jawa Otok - Majdan Bolesławice 1-2
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Orzeł Gościszów 4-4
Znicz Kruszyn - Kolonia Bolesławiec 15-1
Pauzuje Rybak Parowa.
1. | Rybak Parowa | 10 | 22 | 42:20 |
2. | Majdan Bolesławice | 11 | 21 | 38:24 |
3. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 11 | 21 | 43:22 |
4. | Orzeł Gościszów | 11 | 20 | 36:22 |
5. | LKS Mierzwin | 10 | 19 | 35:20 |
6. | Znicz Kruszyn | 11 | 16 | 43:48 |
7. | LZS Nowa | 10 | 11 | 17:26 |
8. | Jawa Otok | 11 | 7 | 30:42 |
9. | Kolonia Bolesławiec | 11 | 1 | 13:73 |
grupa V:
Orzeł Platerówka - Piast Czerwona Woda 3-0
LZS Kościelnik - Przyszłość Dłużyna 3-7
Granica Miłoszów - LZS Radostów 6-0
LZS Porajów Kopaczów - LZS Ręczyn 2-2
LZS Pisarzowice - LZS Zaręba 4-2
Granica Miłoszów - LZS Radostów 6-0
1. | LZS Kościelnik | 12 | 29 | 48:21 |
2. | LZS Ręczyn | 12 | 22 | 37:29 |
3. | Granica Miłoszów | 12 | 20 | 36:24 |
4. | Orzeł Platerówka | 12 | 20 | 36:27 |
5. | LZS Pisarzowice | 12 | 20 | 30:26 |
6. | Przyszłość Dłużyna | 12 | 19 | 32:31 |
7. | Piast Czerwona Woda | 12 | 16 | 22:39 |
8. | LZS Radostów | 12 | 14 | 34:41 |
9. | Porajów Kopaczów | 12 | 7 | 26:35 |
10. | LZS Zaręba | 12 | 4 | 21:49 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-04-23 01:52
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57