CO
O3
PM10
PM2.5
Pogoda w Jeleniej Górze
pochmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
- muti:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:17
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVII kolejki A-klasy
XVII kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 22 kwietnia 2017:
Orzeł Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice, godz. 15:00
Czarni Przedwojów - Lesk Sędzisław, godz. 16:00
Piast Bolków - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 17:00
niedziela, 23 kwietnia 2017:
Chmielanka Chmieleń - Victoria Czadrów, godz. 14:00
Mitex Podgórzyn - Pogoń Wleń, godz. 15:00
KS Łomnica - Olimpia II Kamienna Góra, godz. 15:00
Lechia Piechowice - Halniak Miłków, godz. 16:00
grupa II:
sobota, 22 kwietnia 2017:
Piast Zawidów - WKS Żarki Średnie, godz. 17:00
niedziela, 23 kwietnia 2017:
Bazalt Sulików - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 11:00
Zryw Bratków - Fatma Pobiedna, godz. 11:00
Bielany Biedrzychowice - Iskra Łagów, godz. 14:00
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna, godz. 15:00
Pogoń Markocice - Victoria Ruszów, godz. 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Włókniarz Leśna, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 22 kwietnia 2017:
Chrobry Nowogrodziec - GKS Iwiny, godz. 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - KS Łąka, godz. 17:30
niedziela, 23 kwietnia 2017:
LKS Ocice - Leśnik Osiecznica, godz. 11:00
LZS Niwnice - LKS Kraśnik Dolny, godz. 14:00
TS Parzyce - BKS Bolesławiec, godz. 14:00
Górnik Węgliniec - LZS Łaziska, godz. 14:00
LKS Brzeźnik - GKS Gromadka, godz. 17:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-04-18 21:10
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57