33.34

90.59

5.98

3.84

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-28 o godzinie 22:00.

Orla wygrała w Jeżowie Sudeckim

Porażką zakończyli piłkarski rok piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki. Gospodarze nie mieli łatwego zadania, bo pod Górę Szybowcową przyjechała solidna w tym sezonie Orla Wąsosz. Swoją dobrą dyspozycję goście potwierdzili już w 18-ej minucie, gdy Konrad Węglarz w sytuacji sam na sam pokonał Macieja Maćkowskiego. Drugi cios podopieczni trenera Piotra Bolkowskiego zadali tuż po przerwie. Dariusz Gęstwa zamknął składną akcję drużyny i było 0-2. Lotnik pomimo niekorzystnego wyniku nie złożył broni i w 65-ej minucie mógł się cieszyć z bramki kontaktowej. Zdobył ją Damian Górgul. Kolejne minuty to ofensywa miejscowych, jednak ich akcjom brakowało wykończenia. Szkoda, bo kilka z nich można było zamienić na gole, m.in. bliscy ich zdobycia byli Kamil Masel i Górgul. Dwie minuty przed końcem skupionych na atakach jeżowian skontrowali wąsoszanie. Jeszcze raz dał znać o sobie Węglarz, tak jak i wcześniej wykorzystując sytuację jeden na jednego z bramkarzem Lotnika.
Po meczu obie ekipy rozeszły się na imprezy integracyjne podsumowujące rundę jesienną. Biało - niebiescy świętowali na miejscu, natomiast drużyna z Wąsosza pojechała do Karpacza, gdzie czekała na nich zastawiona sala w hotelu Mercure.

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - ORLA WĄSOSZ 1-3 (0-1)

Bramki: 0-1 Węglarz 18', 0-2 Gęstwa 49', 1-2 Górgul 65', 1-3 Węglarz 88'.
Sędziowali: Marcin Tomalski jako główny oraz Mateusz Banaszak i Konrad Zawadzki.
Widzów: 15.

LOTNIK: Maćkowski - Góral, Białkowski, Kurzelewski (53' Pieńkowski), Kierlik, Piwiński (65' Wyka), Niemirski, Becker, Masel, Górski, Górgul.
ORLA: Bereza - Stuczyk, Makieła, Jurga, Bojanowski (40' Kacprzak), Sobieraj, Kendzia, Gęstwa, Węglarz (90'+2'Kauch), Koros, Mozdrzecki (77' Birk).

2016-11-19 16:05