CO
43.69
mg/m3
O3
77.16
ug/m3
PM10
7.29
ug/m3
PM2.5
5.40
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
pochmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
- muti:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:17
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XIV kolejce grupy zachodniej IV ligi dolnośląskiej
XIV kolejka IV ligi dolnośląskiej:grupa zachodnia:
sobota, 12 listopada 2016:
AKS Strzegom - Zagłębie II Lubin 1-5
Zamet Przemków - Chrobry II Głogów 2-6
GKS Warta Bolesławiecka - Granica Bogatynia 5-1
Stal Chocianów - Karkonosze Jelenia Góra 2-1
Orla Wąsosz - Nysa Zgorzelec 4-4 (1-2)
Apis Jędrzychowice - Włókniarz Mirsk 1-1
niedziela, 13 listopa 2016:
Piast Wykroty - Orkan Szczedrzykowice 2-0
Sparta Grębocice - Lotnik Jeżów Sudecki 1-1
1. | Zagłębie II Lubin | 14 | 35 | 60:8 |
2. | Apis Jędrzychowice | 14 | 30 | 33:18 |
3. | Orkan Szczedrzykowice | 14 | 30 | 28:14 |
4. | Stal Chocianów | 14 | 26 | 21:14 |
5. | AKS Granit Strzegom | 14 | 25 | 47:24 |
6. | Chrobry II Głogów | 14 | 22 | 34:28 |
7. | PH Sawczak-Włókniarz | 14 | 21 | 21:17 |
8. | Orla Wąsosz | 14 | 18 | 30:19 |
9. | Karkonosze J. Góra | 14 | 18 | 22:18 |
10. | Sparta Grębocice | 14 | 18 | 25:30 |
11. | Warta Bolesławiecka | 14 | 16 | 23:29 |
12. | Piast Wykroty | 14 | 14 | 29:40 |
13. | Nysa Zgorzelec | 14 | 13 | 21:24 |
14. | Lotnik Jeżów Sudecki | 14 | 11 | 11:41 |
15. | Zamet Przemków | 14 | 10 | 15:47 |
16. | Granica Bogatynia | 14 | 6 | 15:64 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-11-13 11:11
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57