CO
114.36
mg/m3
O3
100.04
ug/m3
PM10
6.84
ug/m3
PM2.5
4.89
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- xxx:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 18:21
- Na teraz:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 17:59
- Lzs:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 17:37
- Śmiech na sali:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 17:34
- Obserwator:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 17:32
dolar amerykański | 1 USD | 4.0276 | |
euro | 1 EUR | 4.3198 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4131 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0427 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XI kolejce grupy wschodniej IV ligi dolnośląskiej
XI kolejka IV ligi dolnośląskiej:grupa wschodnia:
sobota, 22 października 2016:
GKS Kobierzyce - Foto Higiena Gać 2-3
Sokół Wielka Lipa - Victoria Świebodzice 2-2
Polonia Świdnica - Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-0
Sokół Marcinkowice - Wiwa Goszcz 0-1
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Bardo 4-1
Piast Nowa Ruda - Orzeł Sadowice 0-2
Karolina Jaworzyna Śląska - Bielawianka Bielawa 2-0
Pogoń Oleśnica - MKP Wołów 1-3
1. | Foto-Higiena Gać | 11 | 33 | 30-8 |
2. | Polonia Świdnica | 11 | 26 | 20-6 |
3. | Bielawianka Bielawa | 11 | 19 | 19-13 |
4. | Victoria Świebodzice | 11 | 19 | 19-11 |
5. | Wiwa Goszcz | 11 | 18 | 22-14 |
6. | MKP Wołów | 11 | 18 | 17-13 |
7. | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 11 | 17 | 14-13 |
8. | Unia Bardo | 11 | 17 | 26-21 |
9. | Karolina Jaworzyna Śląska | 11 | 16 | 18-19 |
10. | GKS Kobierzyce | 11 | 15 | 23-15 |
11. | Pogoń Oleśnica | 11 | 12 | 15-21 |
12. | Sokół Wielka Lipa | 11 | 12 | 16-18 |
13. | Bystrzyca Kąty Wrocławskie | 11 | 10 | 9-22 |
14. | Sokół Marcinkowice | 11 | 7 | 7-18 |
15. | Orzeł Sadowice | 11 | 3 | 7-32 |
16. | Piast Nowa Ruda | 11 | 3 | 8-26 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-10-23 00:41
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192