CO
54.33
mg/m3
O3
81.43
ug/m3
PM10
7.60
ug/m3
PM2.5
5.65
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
- muti:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:17
- trener łomnicy:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:14
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par VIII kolejki B-klasy
VIII kolejka B-klasy:niedziela, 23 października 2016:
grupa I:
Dragom Miszkowice - Auxilia Janiszów, godz. 11:00
Uran Okrzeszyn - Orły Lipienica, godz. 11:00
Bóbr Opawa - Kwarc Pisarzowice, godz. 11:00
Płomyk Borówno - Nysa Wolbromek, godz. 11:00
Pauzują Amfibolit Leszczyniec i Husaria Grzędy.
grupa II:
Budowlani Wojcieszów - Bóbr Marciszów, godz. 11:00
WKS Pilchowice - Potok Karpniki, godz. 11:00
Pub Gol Jelenia Góra - KS Maciejowa, godz. 11:00 przy Lubańskiej
Bobry Wojanów - Woskar II Stara Kamienica, godz. 11:00
Juvenia Rybnica - GLKS Czernica, godz. 14:00
grupa III:
Rolnik Rząsiny - Zbylut Zbylutów, godz. 13:00
KS Kotliska - Czarni Strzyżowiec, godz. 13:00
Granit Gierałtów - KS włodzice, godz. 15:00
Zryw Ubocze - Kwisa Mroczkowice, godz. 15:00
KS Pławna - LZS Sobota, godz. 15:00
grupa IV:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Znicz Kruszyn, godz. 15:00
Jawa Otok - Rybak Parowa, godz. 15:00
Orzeł Gościszów - LKS Mierzwin, godz. 15:00
Majdan Bolesławice - LZS Nowa, godz. 15:00
Pauzuje Kolonia Bolesławiec.
grupa V:
Granica Miłoszów - LZS Porajów Kopaczów, godz. 11:00
LZS Radostów - LZS Pisarzowice, godz. 11:00
LZS Kościelnik - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
Przyszłość Dłużyna - LZS Zaręba, godz. 15:00
LZS Ręczyn - Piast Czerwona Woda, godz. 15:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-10-19 22:25
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57