263.71

100.09

15.36

11.87

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Warto¶ci zosta³y odczytane dnia 2024-04-24 o godzinie 19:00.

- LWB:
Rozmowa z Andrzejem Badermannem, prezesem Gryfa Gryf...

Mistrzynie udzieli³y lekcji

Mistrzynie Polski z MKS Selgros Lublin udzieli³y dzisiaj lekcji pi³ki rêcznej m³odej dru¿ynie KPR-u Jelenia Góra. Ju¿ w pierwszych akcjach, dwie bramki Marty Gêgi i jedna Katarzyny Kozimur pozwoli³y lubliniankom obj±æ prowadzenie 3-0. By³ to te¿ wyra¼ny sygna³ dla gospodyñ, ¿e taryfy ulgowej dzisiaj nie bêdzie. I nie by³o, o czym przekona³ choæby wynik 5-15 z 22-ej minuty. Ostatecznie pierwsza po³owa zakoñczy³a siê rezultatem 8-16. Jak siê okaza³o, by³ to przedsmak tego co czeka³o ¿ó³to - niebieskie po przerwie. Nasz zespó³ przegra³ drug± po³owê 6-19, a ca³e spotkanie 14-35.
Trener Tomasz Konitz doceni³ mo¿liwo¶æ edukowania swoich podopiecznych na tle klasowych rywalek i zezwoli³ na obecno¶æ wszystkich zawodniczek na parkiecie. Po raz kolejny dobrze zaprezentowa³a siê Natalia Janas, autorka trzech goli. Ekstraklasowy debiut zaliczy³a Agata Skowroñska. Dodajmy, ¿e w zespole go¶ci na parkiecie pojawi³a siê Aleksandra Uzar, która w poprzednim sezonie reprezentowa³a barwy KPR-u. Ola zdoby³a dwie bramki.
Z ciekawostek warto wspomnieæ, i¿ przed meczem uhonorowano za pracê z m³odzie¿± trenerkê Dilrabo Samadov±, która otrzyma³a srebrn± odznakê ZPRP "Za zas³ugi dla pi³ki rêcznej".

KPR JELENIA GÓRA - MKS SELGROS LUBLIN 14-35 (8-16)

KPR: Ciesió³ka, Hoffman - Bogacka - 1, Bielecka - 3, Bilenia, Tomczyk - 1, Maziarz, Kobzar - 2, Za³oga, Jasiñska - 1, Kanicka - 1, Oreszczuk - 2, Herbut, Janas - 3, Skowroñska, Koc.
MKS: Gawlik - Rola, Kowalska - 7, Gêga - 3, Matuszczyk, Kozimur - 3, Drabik - 4, Mihdaliova - 5, Nocuñ - 5, Skrzyniarz - 5, Charzyñska - 1, Uzar - 2.