CO
54.33
mg/m3
O3
81.43
ug/m3
PM10
7.60
ug/m3
PM2.5
5.65
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
- muti:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:17
- trener łomnicy:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:14
- kuchar:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:09
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po X kolejce III grupy III ligi
X kolejka III grupy III ligi:sobota, 1 października 2016:
Olimpia Kowary - Śląsk II Wrocław 1-3 (0-3)
GKS Jastrzębie Zdrój - Rekord Bielsko - Biała 1-0 (0-0)
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 (2-0)
Stal Bielsko - Biała - Górnik II Zabrze 3-1 (2-1)
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród 0-2 (0-0)
KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra 0-0
niedziela, 2 października 2016:
Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa 3-0
Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice 1-2
Miedź II Legnica - Górnik Wałbrzych, przełożony na inny termin
1. | GKS Jastrzębie Zdrój | 10 | 24 | 19-9 |
2. | Stal Brzeg | 10 | 22 | 19-7 |
3. | Ślęza Wrocław | 10 | 20 | 21-14 |
4. | Piast Żmigród | 10 | 17 | 19-16 |
5. | Ruch Zdzieszowice | 10 | 17 | 10-10 |
6. | Stal Bielsko - Biała | 10 | 15 | 18-12 |
7. | Miedź II Legnica | 9 | 14 | 17-14 |
8. | Skra Częstochowa | 10 | 14 | 12-13 |
9. | Rekord Bielsko - Biała | 10 | 12 | 14-12 |
10. | Górnik II Zabrze | 10 | 12 | 14-14 |
11. | Pniówek Pawłowice Śląskie | 10 | 11 | 14-18 |
12. | KS Polkowice | 10 | 10 | 13-13 |
13. | Olimpia Kowary | 10 | 10 | 13-19 |
14. | Falubaz Zielona Góra | 10 | 10 | 12-19 |
15. | Śląsk II Wrocław | 10 | 9 | 16-22 |
16. | Unia Turza Śląska | 10 | 8 | 11-17 |
17. | Lechia Dzierżoniów | 10 | 8 | 8-16 |
18. | Górnik Wałbrzych | 9 | 6 | 8-13 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-10-02 00:44
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57