CO
56.91
mg/m3
O3
40.10
ug/m3
PM10
7.51
ug/m3
PM2.5
4.99
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par V kolejki B-klasy
V kolejka B-klasy:niedziela, 2 października 2016:
grupa I:
Płomyk Borówno - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Nysa Wolbromek - Dragon Mieszkowice, godz. 11:00
Orły Lipienica - Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Auxilia Janiszów, godz. 11:00
Pauzują Kwarc Pisarzowice i Bóbr Opawa.
grupa II:
KS Maciejowa - Bóbr Marciszów, godz. 11:00
GLKS Czernica - Potok Karpniki, godz. 11:00
Bobry Wojanów - Juvenia Rybnica, godz. 11:00
Woskar II Stara Kamienica - WKS Pilchowice, godz. 16:00
Pub Gol Jelenia Góra - Budowlani Wojcieszów, godz. 18:00 przy Złotniczej
grupa III:
KS Kotliska - Zryw Ubocze, godz. 13:00
KS Włodzice - KS Pławna, godz. 13:30
Granit Gierałtów - Rolnik Rząsiny, godz. 15:00
Czarni Strzyżowiec - Kwisa Mroczkowice, godz. 15:00
Zbylut Zbylutów - LZS Sobota, godz. 15:00
grupa IV:
LKS Mierzwin - Rybak Parowa, godz. 11:00
LZS Nowa - Znicz Kruszyn, godz. 11:00
Kolonia Bolesławiec - Orzeł Gościszów, godz. 11:00
Majdan Bolesławice - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 15:00
Pauzuje Jawa Otok.
grupa V:
LZS Zaręba - LZS Porajów Kopaczów, godz. 11:00
LZS Pisarzowice - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
Piast Czerwona Woda - LZS Kościelnik, godz. 15:00
LZS Ręczyn - LZS Radostów, godz. 15:00
Przyszłość Dłużyna - Granica Miłoszów, godz. 15:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-09-29 11:28
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57