CO
46.93
mg/m3
O3
94.50
ug/m3
PM10
7.01
ug/m3
PM2.5
4.19
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po IV kolejce B-klasy
IV kolejka B-klasy:niedziela, 25 września 2016:
grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Pisarzowice 2-0
Dragon Miszkowice - Płomyk Borówno 1-4
Uran Okrzeszyn - Bóbr Opawa 5-0
Orły Lipienica - Husaria Grzędy 1-0
Pauzują Auxilia Janiszów i Bóbr Opawa.
1. | Kwarc Pisarzowice | 4 | 9 | 15:4 |
2. | Amfibolit Leszczyniec | 4 | 9 | 12:6 |
3. | Płomyk Borówno | 3 | 7 | 10:4 |
4. | Orły Lipienica | 4 | 6 | 8:5 |
5. | Uran Okrzeszyn | 2 | 4 | 6:1 |
6. | Dragon Miszkowice | 4 | 4 | 7:5 |
7. | Husaria Grzędy | 4 | 4 | 4:6 |
8. | Auxilia Janiszów | 3 | 3 | 4:15 |
9. | Nysa Wolbromek | 3 | 0 | 4:8 |
10. | Bóbr Opawa | 3 | 0 | 1:17 |
grupa II:
Budowlani Wojcieszów - GLKS Czernica 3-0
Potok Karpniki - KS Maciejowa 1-2
WKS Pilchowice - Bobry Wojanów 1-1
Juvenia Rybnica - Pub Gol Jelenia Góra 3-0 vo., goście nie dojechali
Bóbr Marciszów - Woskar II Stara Kamienica 0-1
1. | Juvenia Rybnica | 4 | 12 | 14:4 |
2. | Woskar II Stara Kamienica | 4 | 12 | 12:4 |
3. | Budowlani Wojcieszów | 4 | 7 | 9:4 |
4. | KS Maciejowa | 4 | 7 | 7:5 |
5. | Bóbr Marciszów | 4 | 4 | 10:5 |
6. | Potok Karpniki | 4 | 4 | 6:5 |
7. | GLKS Czernica | 4 | 3 | 6:13 |
8. | Bobry Wojanów | 4 | 2 | 2:8 |
9. | WKS Pilchowice | 4 | 2 | 3:10 |
10. | Pub Gol Jelenia Góra | 4 | 2 | 2:13 |
grupa III:
Kwisa Mroczkowice - KS Włodzice 2-1
Rolnik Rząsiny - LZS Kotliska 6-4
KS Pławna - Granit Gierałtów 2-1
LZS Sobota - Czarni Strzyżowiec 1-8
Zryw Ubocze - Zbylut Zbylutów 3-3
1. | KS Pławna | 4 | 12 | 12:3 |
2. | Granit Gierałtów | 4 | 9 | 19:8 |
3. | SLZS KS Włodzice | 4 | 9 | 16:7 |
4. | Rolnik Rząsiny | 4 | 9 | 18:11 |
5. | Czarni Strzyżowiec | 4 | 9 | 24:6 |
6. | Kwisa Mroczkowice | 4 | 6 | 10:13 |
7. | LZS Sobota | 4 | 3 | 9:21 |
8. | Zryw Ubocze | 4 | 1 | 8:19 |
9. | Zbylut Zbylutów | 4 | 1 | 6:24 |
10. | KS Kotliska | 4 | 0 | 7:17 |
grupa IV:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Mierzwin 1-0
Rybak Parowa - LZS Nowa 1-1
Jawa Otok - Kolonia Bolesławiec 6-0
Orzeł Gościszów - Majdan Bolesławice 2-1
Pauzuje Znicz Kruszyn.
1. | Orzeł Gościszów | 4 | 12 | 17:3 |
2. | Rybak Parowa | 3 | 7 | 17:2 |
3. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 4 | 7 | 11:7 |
4. | Majdan Bolesławice | 4 | 6 | 9:6 |
5. | Jawa Otok | 4 | 4 | 11:10 |
6. | LZS Nowa | 3 | 4 | 4:9 |
7. | LKS Mierzwin | 3 | 3 | 7:4 |
8. | Znicz Kruszyn | 3 | 3 | 7:15 |
9. | Kolonia Bolesławiec | 4 | 0 | 2:29 |
grupa V:
LZS Radostów - Przyszłość Dłużyna 3-1
Granica Miłoszów - LZS Pisarzowice 2-4
Orzeł Platerówka - LZS Zaręba 2-0
LZS Porajów Kopaczów - Piast Czerwona Woda 2-2
LZS Kościelnik - LZS Ręczyn 6-2
1. | LZS Kościelnik | 4 | 10 | 17:5 |
2. | Piast Czerwona Woda | 4 | 10 | 10:7 |
3. | Orzeł Platerówka | 4 | 9 | 18:6 |
4. | LZS Radostów | 4 | 7 | 9:10 |
5. | LZS Pisarzowice | 4 | 6 | 10:9 |
6. | Granica Miłoszów | 4 | 5 | 11:12 |
7. | Porajów Kopaczów | 4 | 4 | 8:10 |
8. | Przyszłość Dłużyna | 4 | 3 | 7:14 |
9. | LZS Ręczyn | 4 | 3 | 7:18 |
10. | LZS Zaręba | 4 | 0 | 6:12 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-09-25 12:07
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57