CO
352.44
mg/m3
O3
101.69
ug/m3
PM10
15.54
ug/m3
PM2.5
11.62
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pielmieni wieprzowo wolowe 100 szt +3... (2024.04.23)
Sprzedam:
- BEZPIECZNI W SIECI gra wielkoformatow... (2024.04.23)
Sprzedam:
- Animacje dla dzieci (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
- LWB:
› Rozmowa z Andrzejem Badermannem, prezesem Gryfa Gryf...
2024.04.24 13:17
- Sympatyk:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.24 13:14
- Bmx:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.24 12:23
- Gryf:
› Rozmowa z Andrzejem Badermannem, prezesem Gryfa Gryf...
2024.04.24 11:28
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki ligi okręgowej
2024.04.24 10:47
dolar amerykański | 1 USD | 4.0417 | |
euro | 1 EUR | 4.3177 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4202 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.022 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.171 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par VI kolejki A-klasy
VI kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 24 września 2016:
Orzeł Mysłakowice - Mitex Podgórzyn, godz. 11:00
niedziela, 25 września 2016:
Lesk Sędzisław - KS Łomnica, godz. 11:00
Halniak Miłków - Orzeł Wojcieszów, godz. 11:00 w Podgórzynie
Victoria Czadrów - Piast Bolków, godz. 12:00
Olimpia II Kamienna Góra - Pogoń Wleń, godz. 12:00
Chmielanka Chmieleń - Lechia Piechowice, godz. 15:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów, godz. 15:00
grupa II:
sobota, 24 września 2016:
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
Victoria Ruszów - Piast Zawidów, godz. 17:00
niedziela, 25 września 2016:
Zryw Bratków - Bazalt Sulików, godz. 11:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Bazalt Sulików, godz. 12:00
Fatma Pobiedna - Błękitni Studniska Dolne, godz. 15:00
Włókniarz Leśna - Bielany Biedrzychowice, godz. 15:00
Olsza Olszyna - WKS Żarki, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 24 września 2016:
BKS Bolesławiec - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 16:00
KS Łąka - LKS Ocice, godz. 16:00
BKS Bolesławiec - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 16:00
niedziela, 25 września 2016:
Leśnik Osiecznica - GKS Gromadka, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - TS Parzyce, godz. 11:00
LZS Łaziska - LZS Brzeźnik, godz. 14:00
LZS Niwnice - Chrobry Nowogrodziec, godz. 16:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-09-22 18:04
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192