99.40

129.75

18.69

6.63

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-30 o godzinie 17:00.

Derby dla trampkarzy rezerw Karkonoszy

Podobnie jak młodzicy, tak i trampkarze Karkonoszy II Jelenia Góra występujący w lidze okręgowej wygrali na inaugurację sezonu 2016/2017. Biało - niebiescy pokonali przy Lubańskiej Lotnika Jeżów Sudecki 3-2, a decydujący o zwycięstwie gol padł dwie minuty przed końcem spotkania.
Wynik otworzył Mateusz Karmelita w 10-ej minucie. Karkonosze wyrównały przed przerwą, bo po faulu na Dominiku Sikorskim, rzut karny wykorzystał Sebastian Miziński. Po zmianie stron na 2-1 dla KSK trafił Dominik Ciechański. Lotnik nie odpuszczał i do remisu doprowadził Mateusz Karmelita. Dwie minuty przed końcem gospodarze przeprowadzili zwycięską akcję. Kamiński idealnie obsłużył Jakuba Jędrzejczaka, a ten umieścił piłkę w pustej bramce.
W niedzielę (4 września 2016) przed obiema ekipami bardzo trudne zadania, bowiem Karkonosze zmierzą się na wyjeździe z Eskadrą Bolesławiec, a Lotnik podejmie Łużyce Lubań.

KARKONOSZE II JELENIA GÓRA - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 3-2 (1-1)

Bramkarze: 0-1 Mateusz Karmelita, 1-1 Miziński, 2-1 Ciechański, 2-2 Mateusz Karmelita, 3-2 Jędrzejczak.
Sędziował: Zbigniew Mateuszów.

KSK II: Zakrzewski - Staniszewski, Firmanty, Chądzyński, J. Kowalski, Antosik, Miziński, Jędrzejczyk, Tokarz, Sikorski, Ciechański. Rezerwowi: Romanowski, Zieliński, Skrzypiec, W. Kowalski, Kamiński.
LOTNIK: Bielecki - Kuryś, Michalski, Michalik, Michał Karmelita, Murawski, Dąbek, Maślak, Mazurkiewicz, Mateusz Karmelita, Motyka. Rezerwowi: Kania, Jemai.

2016-09-01 23:56