CO
44.77
mg/m3
O3
105.63
ug/m3
PM10
5.97
ug/m3
PM2.5
3.54
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- lzs:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 19:01
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po III kolejce grupy wschodniej IV ligi dolnośląskiej
III kolejka grupy wschodniej IV ligi dolnośląskiej:sobota, 27 sierpnia 2016:
Orzeł Sadowice - Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-2
MKP wołów - Foto-Higiena Gać 2-3
Victoria Świebodzice - Bielawianka Bielawa 2-3
Unia Bardo - Wiwa Goszcz 4-3
Karolina Jaworzyna Śląska - GKS Kobierzyce 1-5
Pogoń Oleśnica - Polonia Świdnica 0-2
Piast Nowa Ruda - Sokół Marcinkowice 1-3
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa 2-0
1. | Foto-Higiena Gać | 3 | 9 | 8-3 |
2. | Bielawianka Bielawa | 3 | 7 | 6-3 |
3. | Polonia Świdnica | 3 | 7 | 5-2 |
4. | GKS Kobierzyce | 3 | 6 | 12-2 |
5. | Unia Bardo | 3 | 6 | 8-7 |
6. | Victoria Świebodzice | 3 | 4 | 5-3 |
7. | MKP Wołów | 3 | 4 | 4-4 |
8. | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 3 | 4 | 3-3 |
9. | Karolina Jaworzyna Śląska | 3 | 3 | 5-7 |
10. | Pogoń Oleśnica | 2 | 3 | 3-3 |
11. | Bystrzyca Kąty Wrocławskie | 3 | 3 | 4-7 |
12. | Sokół Marcinkowice | 2 | 3 | 3-4 |
13. | Wiwa Goszcz | 3 | 2 | 4-5 |
14. | Piast Nowa Ruda | 3 | 2 | 3-5 |
15. | Sokół Wielka Lipa | 3 | 1 | 2-6 |
16. | Orzeł Sadowice | 3 | 0 | 1-12 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-08-28 00:58
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57