CO
467.64
mg/m3
O3
19.09
ug/m3
PM10
21.03
ug/m3
PM2.5
18.24
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
Różne:
- usługi ogrodowe (2024.04.10)
- Milikow:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.18 09:23
- Fortuna:
› Zestaw par 21. kolejki ligi okręgowej
2024.04.18 07:55
- Obstawiam:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.18 07:18
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.18 06:10
- Maciora były zawodnik granicy Miłoszów lat ponad...:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
dolar amerykański | 1 USD | 4.0741 | |
euro | 1 EUR | 4.3353 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4777 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0812 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1717 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki sparingów weekendowych (29-31 lipca)
piątek, 29 lipca 2016:Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia Świdnica 4-3 (4-0)
KS Włodzice - KS Stare Jaroszowice 2-3
Polonia Trzebnica - Sokół Wielka Lipa 5-3 (3-1)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wiwa Goszcz 0-2
sobota, 30 lipca 2016:
Kuźnia Jawor - Karkonosze Jelenia Góra 2-1 (1-0)
Nysa Zgorzelec - Piast Wykroty 2-1
Granica Bogatynia - Zryw Bratków 7-3 (2-2)
Łużyce Lubań - Sudety Giebułtów 2-5
BKS Bolesławiec - Chojnowianka Chojnów 3-2
Czarni Lwówek Śląski - Sparta Zebrzydowa 2-1
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów 3-1
Karkonosze Jelenia Góra js - Gryf Gryfów Śląski 2-5
Skalnik Rębiszów - Pogoń Wleń 2-1
Lechia Piechowice - Lotnik Jeżów Sudecki 0-2
Piast Iłowa - Apis Jędrzychowice 0-4
Stella Lubomierz - Chrobry Nowogrodziec 3-2
Budowlani Gozdnica - Victoria Ruszów 3-3
Włókniarz Mirsk - SC Gitter 2-4
AKS Strzegom - Czarni Rokitki (mecz się nie odbył)
Wiwa Goszcz - KS Żorawina 3-3 (1-2)
GKS Kobierzyce - Piast Żerniki 3-2
Zagłębie Wałbrzych - Piast Bolków (mecz się nie odbył)
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 3-2
Orzeł Platerówka - Iskra Łagów 3-2
Pogoń Świerzawa - Piast Dziwiszów 3-1 (1-0)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Dolpasz Skokowa 1-4 (0-2)
niedziela, 31 lipca 2016:
Halniak Miłków - GLKS Czernica 8-4 (2-1)
Olsza Olszyna - Granit Gierałtów 5-3
Bazalt Sulików - Piast Zawidów 2-2 (0-0)
Granica Miłoszów - Bielany Biedrzychowice 1-1
KS Łomnica - Potok Karpniki 2-0
Chmielanka Chmieleń - Woskar Szklarska Poręba 0-5
Olimpia Kamienna Góra - Górnik Gorce 7-3
Pogoń Markocice - Górnik Węgliniec 8-5
Mitex Podgórzyn - Bobry Wojanów 3-0 (2-0)
Prochowiczanka Prochowice - Orla Wąsosz 1-1
Fatma Pobiedna - LZS Zaręba 8-2
Orzeł Lubawka - Victoria Czadrów, godz. 16:00 w Lubawce
Prosimy o podawania wyników spotkań oraz zestawów par planowanych sparingów wraz z miejscem ich rozegrania, datą oraz godziną rozpoczęcia meczu. Dotyczy meczów z udziałem klubów IV ligi dolnośląskiej oraz wszystkich klubów zrzeszonych w OZPN Jelenia Góra. Dziękujemy!
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-07-31 02:45
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 6