84.09

96.20

18.37

13.33

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-23 o godzinie 20:00.

Lotnik postrzelał w Dziwiszowie

Pogromem Piasta Dziwiszów zakończył się dzisiejszy sparing z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Goście siedem razy dziurawili bramkę podopiecznych trenera Dariusza Michałka, sami zaś zachowali czyste konto.
Pierwszego gola już po kilku minutach zdobył Mateusz Zawadzki. Ten sam zawodnik przy kolejnej bramce zaliczył asystę. Autorem gola był Adrian Nowiński. Chwilę później na 0-3 trafił Kamil Bojanowski. Jeszcze przed przerwą na liście strzelców zaistniał Sebastian Wyka. Po zmianie stron Wyka skompletował hat-tricka, a jednego gola dorzucił Michał Piwiński. Ostatecznie jeżowianie wygrali 7-0.
W zespole Piasta na murawie pojawił się Mathias Maran, wychowanek Chojnika Jelenia Góra, ostatnio w juniorach starszych Karkonoszy Jelenia Góra. Dziwiszowskich kibiców ucieszy też informacja, że po boisku biegał Dominik Kik, który ostatnio przymierzany był do Gryfa Gryfów Śląski.

PIAST: Mikulski - Turczyk, Banaś, Maran, Podobiński, Saniuk, Wryszcz, Gurazda, Kik, Rzepecki, Sobczak. Rezerwowi: Michałek, Rola, Woźniczka.
LOTNIK: Kosiński - Kurzelewski, Kierlik, Bojanowski, Słobodzian, Nowiński, Górgul, Zawadzki, Wyka, Piwiński. Rezerwowi: Błaszkiewicz, Bereźnicki, Czyż, Patryk.

2016-07-27 23:31