109.05

86.72

5.63

3.94

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-18 o godzinie 18:00.

Stella ograła Łomnicę

Poważne wzmocnienia składu, dużo bramek i zwycięstwo gospodarzy, to fakty, które sprawiły, że kibice w Lubomierzu opuszczali miejscowy stadion zadowoleni. Powodów do płaczu nie mieli też gracze z Łomnicy, bo potrafili strzelić trzy gole wymagającemu rywalowi.
Wynik spotkania otworzył Michał Hubski, szybko na 2-0 podwyższył Roman Sidorski, a trzeci gol to ponownie zasługa Hubskiego. Goście ocknęli się w 31-ej minucie, gdy golkipera Stelli pokonał Paweł Kostka. Jeszcze przed przerwą Pawła Wojciechowskiego pokonał Marcin Kozań i było 4-1.
Drugą połowę ładnym golem z rzutu wolnego rozpoczął Kostka. Stella odpowiedziała golami Marka Budzicza i Sebastiana Soczyńskiego. Ostatnie słowo należało do łomniczan. Mateusz Woś nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali i mecz zakończył się wygraną miejscowych 6-3.
Krzysztof Gajewski w tym spotkaniu dysponował, aż 19-osobową kadrą. Znaleźli się w niej m.in. bracia Dariusz i Mariusz Malarowscy, którzy poprzedni sezon spędzili w Olimpii Kowary. Pojawił się też zawodnik Piasta Dziwiszów Antoni Podobiński, który jest wychowankiem klubu z Lubomierza. Trener Gajewski miał też okazję przyjrzeć się Marcinowi Kozaniowi z Czarnych Lwówek Śląski.
Nowych twarzy nie brakowało też w Łomnicy. Rozpocznijmy od bramkarzy: Paweł Wojciechowski z Orła Mysłakowice i Mateusz Perkowski z Woskara Szklarska Poręba. W polu trenera Sławomira Celta próbowali do siebie przekonać Adam Chochoł i Cezary Szarafin, gracze zawieszonych w niebycie Rudaw Janowice Wielkie. Szarafin ostatni sezon spędził w Orle Wojcieszów. Łomnica chce też pozyskać napastnika Mateusza Dregana, wychowanka Olimpii Kowary, ostatnio Lotnik Jeżów Sudecki.

STELLA: Fijałkowski - Laudyński, Porada, D. Podobiński, Jędras, D. Malarowski, M. Malarowski, A. Podobiński, Sidorski, Hubski, Kozań. Rezerwowi: Górski, Budzicz, Rebejko, Rak, Sawicki, Liszka, Majer, Soczyński.
KSŁ: Wojciechowski - Ślusarczyk, Śliwiński, Marek, Witanis, Przywara, Alksiejew, Habasiński, Kaszuba, Kostka, Dregan. Rezerwowi: Perkowski, Chochoł, Szarafin, Woś, Wojtarowicz.

2016-07-16 23:12