67.71

43.92

7.50

5.43

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-29 o godzinie 06:00.

Młodzicy Karkonoszy II efektownie zakończyli sezon

Pewnym zwycięstwem nad Piastem Bolków zakończyli wspaniały sezon w swoim wykonaniu młodzicy Karkonoszy II Jelenia Góra. Nasz zespół wygrał 5-2, a bohaterem spotkania był Bartosz Kamiński, który w 17-cie minut skompletował hat-tricka.
Bartek po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się w 11-ej minucie. Pięć minut później poprawił na 2-0. Trzeci gol to dzieło Kacpra Balakowskiego. Jeszcze przed przerwą gospodarze cieszyli się z czwartej bramki. Po zmianie stron do pracy zabrała się ekipa Krzysztofa Stępnia. W 46-ej minucie bolkowianie cieszyli się z trafienia Wojciecha Krosnowskiego. 60 sekund później jeleniogórzanie odpowiedzieli bramką Marcela Zielińskiego. Ostatnie słowo należało do Piasta. Autorem gola był Marcel Suchojad.
Po ostatnim gwizdku sędziego na stadionie przy Złotniczej rozpoczęło się świętowanie. Młodzi piłkarze wraz z trenerem Walczakiem odkorkowali dziecięce szampany i fetowali wygranie ligi terenowej. Przypomnijmy, że chłopcy z KSK II zrobili to wielkim stylu. Na 20 spotkań wygrali 19, zgromadzili 57 punktów, a różnicę goli zanotowali na plus 130.

KARKONOSZE II JELENIA GÓRA - PIAST BOLKÓW 5-2 (4-0)

Bramki: 1-0 Kamiński 11', 2-0 Kamiński 16', 3-0 Balakowski 22', 4-0 Kamiński 27', 4-1 Krosnowski 46', 5-1 Zieliński 47', 5-2 Suchojad 58'.

KSK II: Zieliński - Antosik, Balakowski, Chądzyński, Hordyniak, Kamiński, Kowalski, Skrzypiec, Sztac. Rezerwowi: Baranowski, Gojdka, Kościuk, Krupiczowicz, Linner, Peter, Siwek, Staniszewski.
PIAST: Mieszała - Gancarz, Gaweł, Korsnowski, Kucharczyk, Rajewski, Suchojad, Tęcza, Wrona. Rezerwowi: Andrzejewski, Kałużny, Rombek.

2016-06-15 19:46