360.05

87.16

9.75

6.93

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-19 o godzinie 14:00.

Wicelider ograł Karkonosze

Zgodnie z prognozami kibiców Karkonosze Jelenia Góra przegrały w Polkowicach z miejscowym KS-em 0-3. To jedenasta porażka biało - niebieskich w rundzie wiosennej, do tego dziewiąty mecz, w którym nasz zespół nie potrafi strzelić gola.
Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych trenera Artura Milewskiego mogła się podobać, oczywiście przy założeniu z jak wymagającym rywalem Karkonosze się mierzyły. Jeleniogórzanie nie stworzyli sobie wielu sytuacji do zdobycia gola, ale mądrze się bronili i nie pozwalali przeciwnikowi na szaleństwa pod swoją bramką. Mimo to gospodarze otworzyli wynik jeszcze przed przerwą. W 44-ej minucie po centrze z rzutu rożnego Oskar Wieliczko spóźnił interwencje i Ariel Sworacki głową z dwóch metrów wpakował piłkę do sieci.
Po zmianie stron Karkonosze rozpoczęły odważnie. Dwa razy "coś" się działo w polu karnym polkowiczan, ale nie były to klarowne okazje do wyrównania. Lepiej spisali się miejscowi, bo w 63-ej minucie Kamil Hempel odnalazł się pod bramką KSK i po chwili wylądowała w niej piłka. Kwadrans przed końcem nasz zespół miał szansę na gola kontaktowego. Strzał Macieja Firleja bez problemu obronił Damian Primel. Szkoda jednak, że Maciek nie zdecydował się na podanie do lepiej ustawionych partnerów, bo mogło być więcej pożytku z tej akcji. W 80-ej minucie wynik na 3-0 główką ustalił Mariusz Szuszkiewicz. Znów obrona gości nie spisała się przy stałym fragmencie gry.

KS POLKOWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 3-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Sworacki 44', 2-0 Hempel 63', 3-0 Szuszkiewicz 80'.
Żółte kartki: Bochnia.
Sędziował: Marek Dłubała.
Widzów: 300.

KSP: Primel - Kasiński, Wacławczyk, Dziedzina, Sworacki (79' Szymik), Karmelita (38' Famulski), Szuszkiewicz, Bancewicz (23' Karpiński), Galas, Fryzowicz, Hempel (63' Surożyński).
KSK: Wieliczko - Kraśnicki, Kuźniewski, Wawrzyniak, Mateusz Firlej, Szramowiat (67' Kusiak), Poszelężny, Bochnia, Sareło (81' Kowalski), Pieśkiewicz, Maciej Firlej.

2016-05-26 18:17