CO
33.34
mg/m3
O3
90.59
ug/m3
PM10
5.98
ug/m3
PM2.5
3.84
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- lzs:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 19:01
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XX i XVI kolejki B-klasy
XX kolejka B-klasy:niedziela, 1 maja 2016:
grupa I:
Orły Lipienica - Pagaz Krzeszów, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Dragon Miszkowice, godz. 11:00
Płomyk Borówno - Victoria Czadrów, godz. 11:00
Nysa Wolbromek - Kwarc Pisarzowice, godz. 11:00
Olimpia II Kamienna Góra - Amfibolit Leszczyniec, godz. 12:00
Bóbr Opawa - Auxilia Janiszów 0-3 vo.
XVI kolejka B-klasy:
niedziela, 1 maja 2016:
grupa II:
KS Maciejowa - Halniak Miłków, godz. 11:00
WKS Pilchowice - Woskar II Stara Kamienica, godz. 11:00
Potok Karpniki - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
GLKS Czernica - Mitex Podgórzyn, godz. 11:00
Juvenia Rybnica - Czarni Strzyżowiec, godz. 15:00
Hottur Borowice - Bobry Wojanów 0-3 vo.
grupa III:
Bielany Biedrzychowice - Rolnik Rząsiny, godz. 15:00
KS Włodzice - LZS Kotliksa, godz. 15:00
Fatma Pobiedna - Kwisa Mroczkowice, godz. 15:00
LZS Kościelnik - LZS Sobota, godz. 15:00
LZS Niwnice - KS Pławna godz. 16:00
Bazalt Wojciechów - Zbylut Zbylutów 0-3 vo.
grupa IV:
LZS Nowa - Znicz Kruszyn, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - LKS Dobra, godz. 11:00
Orzeł Gościszów - LKS Mierzwin, godz. 15:00
Roan Tomisław - Jawa Otok, godz. 15:00
KS Trzebień - Kolonia Bolesławiec, godz. 15:00
GKS Iwiny - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 15:00
grupa V:
Zryw Bratków - LZS Ręczyn, godz. 11:00
Orzeł Platerówka - LZS Zaręba, godz, 11:00
LZS Pisarzowice - Granica Miłoszów, godz. 15:00
Bazalt Sulików - LZS Porajów Kopaczów 2-0 (10 kwietnia 2016)
Przyszłość Dłużyna - Granit Gierałtów 3-0 vo.
Pazuje Piast Czerwona Woda.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-04-28 05:18
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57