CO
114.36
mg/m3
O3
100.04
ug/m3
PM10
6.84
ug/m3
PM2.5
4.89
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 19:16
- Kibic piłki kopanej:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.25 19:14
- xxx:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 18:21
- Na teraz:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 17:59
- Lzs:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 17:37
dolar amerykański | 1 USD | 4.0276 | |
euro | 1 EUR | 4.3198 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4131 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0427 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par VIII i VII kolejki B-klasy
VIII kolejka B-klasy:niedziela, 11 października 2015:
grupa I:
Nysa Wolbromek - Orły Lipienica, godz. 11:00
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Auxilia Janiszów, godz. 11:00
Płomyk Borówno - Dragon Miszkowice, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Pagaz Krzeszów, godz. 12:00
Olimpia II Kamienna Góra - Victoria Czadrów, godz. 12:00
VII kolejka B-klasy:
niedziela, 11 października 2015:
grupa II:
Pub Gol Jelenia Góra - Hottur Borowice, godz. 18:00 (mecz w sobotę przy Złotniczej)
Bobry Wojanów - Energobest Miłków, godz. 11:00
GLKS Czernica - Potok Karpniki, godz. 11:00
Woskar II Stara Kamienica - Juvenia Rybnica, godz. 14:00
Mitex Podgórzyn - WKS Pilchowice, godz. 15:00
Czarni Strzyżowiec - KS Maciejowa, godz. 15:00
grupa III:
LZS Kotliska - Bielany Biedrzychowice, godz. 15:00 (wszystkie mecze)
Zbylut Zbylutów - Rolnik Rząsiny
KS Pławna - KS Włodzice
Kwisa Mroczkowice - Bazalt Wojciechów
LZS Sobota - LZS Niwnice
LZS Kościelnik - Fatma Pobiedna
VIII kolejka B-klasy:
niedziela, 11 października 2015:
grupa IV:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Mierzwin, godz. 11:00
Kolonia Bolesławiec - Jawa Otok, godz. 11:00
GKS Iwiny - LKS Kraśnik Dolny, godz. 15:00
Orzeł Gościszów - LZS Nowa, godz. 15:00
Roan Tomisław - Znicz Kruszyn, godz. 15:00
KS Trzebień - LKS Dobra, godz.15:00
VII kolejka B-klasy:
niedziela, 11 października 2015:
grupa V:
Granica Miłoszów - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00 (wszystkie mecze)
LZS Zaręba - Przyszłość Dłużyna
LZS Porajów Kopaczów - LZS Pisarzowice
LZS Ręczyn - Orzeł Platerówka
Zryw Bratków - Bazalt Sulików
Pauzuje Granit Gierałtów.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-10-08 00:09
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192