43.69

77.16

7.29

5.40

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-29 o godzinie 04:00.

Włókniarz przeczołgał Twardego

Chyba niewiele osób sądziło, że Włókniarz Leśna tydzień po laniu 3-7 jakie otrzymał w Dziwiszowie pokona Twardego Świętoszów. Tak się stało, mało tego, gospodarze rozgromili lidera ligi okręgowej 5-0!
Do przerwy kibice w Leśnej bramek nie oglądali. Natomiast już pierwsze sekundy drugiej połowy dały im radość, bo Krzysztof Pieśkiewicz znalazł sposób na pokonanie Tomasza Kowalczka. Kolejne minuty to próżne starania gości o zmianę rezultatu. Strzelanie goli lepiej dzisiaj wychodziło leśnianom, a zwłaszcza Pieśkiewiczowi, który między 73-77 minutą dwa razy trafił do bramki Twardego. Podłamanych gości dobili w końcówce Kamil Smużyński oraz rezerwowy tego dnia Wiktor Dżamalis i tak pierwsza porażka Twardego w sezonie 2015/2016 stała się faktem.

WŁÓKNIARZ LEŚNA - TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 5-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Pieśkiewicz 46', 2-0 Pieśkiewicz 73', 3-0 Pieśkiewicz 77', 4-0 Smurzyński 87', 5-0 Dżamalis 90'.
Żółte kartki: Góraj, Pieśkiewicz, Panek, Smurzyński oraz Zbąski.
Sędziowali: Łukasz Nalepa jako główny oraz Stanisław Powroźnik i Adrian Graczyk.
Widzów: 200.

WŁÓKNIARZ: Głowacki - Burzyński, Farganus, Góraj, Kalka (79' Dżamalis), Kozina, Panek, Pieśkiewicz, Smurzyński, Teske, Wichuła.
TWARDY: Kowalczyk - Chruścicki, Flak, Iwaniak, D. Łojko, M. Łojko, Przysucha (70' Kuśpiś), Sareło (60' Rudek), Stoń, J. Szkarapat, Zbąski.

2015-10-03 23:46