CO
46.14
mg/m3
O3
86.30
ug/m3
PM10
6.55
ug/m3
PM2.5
4.56
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- lzs:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 19:01
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par VII kolejki A-klasy
VII kolejka A-klasy:niedziela, 4 października 2015:
grupa I:
Lechia Piechowice - Orzeł Lubawka, godz. 11:00
Czarni Przedwojów - Orzeł Mysłakowice, godz. 14:00
KS Łomnica - Woskar Szklarska Poręba, godz. 15:00
Pogoń Świerzawa - Pogoń Wleń, godz. 16:00
Orzeł Wojcieszów - Chojnik Jelenia Góra, godz. 16:00
Piast Bolków - Olimpia II Kowary, godz. 16:00
Pauzuje Lesk Sędzisław.
grupa II:
Iskra Łagów - Skalnik Rębiszów, godz. 11:00
Błękitni Studniska Dolne, godz. 11:00
LZS Radostów - Chmielanka Chmieleń, godz. 15:00
Sudety Giebułtów -Jaśnica Opolno Zdrój, godz. 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - WKS Żarki Średnie, godz. 15:00
Pogoń Markocice - Gryf Gryfów Śląski, godz. 15:00
Stella Lubomierz - Olsza Olszyna, godz. 15:00
grupa III:
KS Łąka - KS Stare Jaroszowice, godz. 11:00
Rybak Parowa - TS Parzyce, godz. 11:00
Sparta Zebrzydowa - Chrobry Nowogrodziec, godz. 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Gromadka, godz. 12:00
Majdan Bolesławice - Victoria Ruszów, godz. 14:00
LZS Łaziska - LKS Ocice, godz. 14:00
Górnik Węgliniec - LZS Brzeźnik, godz. 15:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-10-01 19:20
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57