136.56

98.67

21.35

10.71

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-02 o godzinie 22:00.

- Do fusa Adriana:
Wyniki i tabela po 27. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

Trudny mecz przed Karkonoszami

Jutro (15 sierpnia 2015, godz. 17:00, bilety: 7 zł, 3 zł) piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra po raz pierwszy w tym sezonie pokażą się swojej publiczności w oficjalnym meczu. Ich rywalem w II kolejce III ligi dolnośląsko - lubuskiej będzie Piast Żmigród.
Ekipa trenera Grzegorza Podstawka bardzo udanie zainaugurowała sezon, bo pokonała na własnym obiekcie Zagłębie II Lubin 2-1. Wynik tego spotkania otworzyli goście po akcji Artura Siemaszki w 47-ej minucie. 60 sekund później wyrównał Patryk Gołębiewski, a końcowy wynik ustalił Mateusz Fedyna kwadrans przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Bardzo pochlebnie o Piaście wyrażał się trener rezerw Zagłębia Paweł Karmelita, który uważa, że Karkonosze mają się kogo obawiać i raczej nie będą faworytem sobotniej potyczki.
W ubiegłym sezonie, również w II kolejce biało - niebiescy mierzyli się z Piastem. Wtedy pierwsze spotkanie zostało rozegrane w Żmigrodzie. Wygrali je miejscowi, dzięki golom Szymona Sołtyńskiego i Dominika Piotrowskiego. W rewanżu górą były Karkonosze. Wynik 3-2 to zasługa trafień Łukasza Kowalskiego, Kamila Niedźwiedzia i Kamila Mielnika. Co ciekawe, tylko Kowalski nadal reprezentuje barwy KSK. Przyjezdni przy Złotniczej mogli się cieszyć po bramkach Piotrowskiego oraz Grzegorza Mazurka. Dodajmy, że mecz ten miał jeszcze jednego bohatera, bramkarza Łukasza Kłobuckiego, który obronił rzut karny.
Do meczu ze żmigrodzianami Karkonosze przystąpią niemal w optymalnym zestawieniu. Zabraknie tylko kontuzjowanego Radosława Sareły oraz dopiero co zarejestrowanego Macieja Górskiego, który tak intensywnie trenował w ostatnich dniach, iż nabawił się odcisków. Pozostali piłkarze są bojowo nastawieni i chętni do gry. Miejmy nadzieję, że na boisku udowodnią, iż pomimo dużych osłabień kadrowych w przerwie letniej, są w stanie wygrywać mecze, a przy Złotniczej każdy rywal musi się liczyć z trudną przeprawą.

2015-08-14 19:06