CO
230.80
mg/m3
O3
56.38
ug/m3
PM10
3.22
ug/m3
PM2.5
1.75
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
Różne:
- Trawa z rolki, rolowana z położeniem (2024.03.22)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.21)
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
- sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 18:34
- Do do Pinokio:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 15:04
- Do Pinokio:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 13:51
- roland:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 13:16
dolar amerykański | 1 USD | 3.9857 | |
euro | 1 EUR | 4.3153 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4018 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0327 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1706 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par sparingów weekendowych (31 lipca - 2 sierpnia)
piątek, 31 lipca 2015:Mitex Podgórzyn - Energobest Miłków, godz. 19:00
sobota, 1 sierpnia 2015:
Łużyce Lubań - Karkonosze Jelenia Góra, godz. 11:00 w Lubaniu
Odra Opole - Miedź II Legnica, godz. 11:00 w Opolu
Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica, godz. 11:00 w Dzierżoniowie
Lotnik Jeżów Sudecki - Orkan Szczedrzykowice, godz. 11:00 w Jeżowie Sudeckim
Piast Żmigród - GKS Kobierzyce, godz. 11:00 w Żmigrodzie
Granica Bogatynia - Piast Wykroty, godz. 11:00 w Bogatyni
Olimpia Kowary - Górnik Wałbrzych, godz. 12:00 w Kowarach
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań, godz. 13:00 w Lubinie
Włókniarz Mirsk - Nysa Zgorzelec, godz. 14:00 w Mirsku
Piast Zawidów - Sudety Giebułtów, godz. 15:00 w Zawidów
BKS Bolesławiec - Górnik Złotoryja, godz. 15:00 w Bolesławcu
Pogoń Świerzawa - Kuźnia Jawor, godz. 16:00 w Starej Kraśnicy
Victoria Ruszów - Płomień Czerna, godz. 16:00 w Ruszowie
Granit Gierałtów - Górnik Węgliniec, godz. 16:30 w Gierałtowie
Iskra Kochlice - AKS Strzegom, godz. 17:00 w Kochlicach
Twardy Świętoszów - Leśnik Osiecznica, godz. 17:00 w Świętoszowie
Czarni Lwówek Śląski - Piast Dziwiszów, godz. 17:00 w Lwówku Śląskim
GKS Gromadka - GKS Raciborowice, godz. 17:00 w Gromadce
Apis Jędrzychowice - Stella Lubomierz, godz. 17:00 w Zgorzelec
Jaśnia Opolno Zdrój - Zryw Bratków, godz. 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - TS Parzyce, godz. 17:00
Włókniarz Leśna - Chmielanka Chmieleń, godz. 17:00
Skalnik Rębiszów - Lechia Piechowice, godz. 17:30 w Rębiszowie
Piast Karnin - Vineta Wolin, godz. 18:00 w Karninie
LZS Łaziska - GKS Iwiny, godz. 18:00 w Łaziskach
Orzeł Mysłakowice - Amfibolit Leszczyniec, godz. 18:00 w Mysłakowicach
Kwisa Świeradów Zdrój - Woskar Szklarska Poręba, godz. 18:30 w Świeradowie Zdroju
Olsza Olszyna - Pogoń Wleń
niedziela, 2 sierpnia 2015:
Sparta Zebrzydowa - Gryf Gryfów Śląski, godz. 11:00 w Zebrzydowej
Bazalt Sulików - Fatma Pobiedna, godz. 11:00 w Sulikowie
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Ślęza Wrocław, godz. 11:00 w Świdnicy
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Lesk Sędzisław, godz. 14:00 w Chełmsku Śląskim
Potok Karpniki - Bobry Wojanów, godz. 18:00
Jawa Otok - Rybak Parowa, godz. 18:00 w Otoku
Błękitni Studniska Dolne - Cosmos Radzimów
Prosimy o podawania zestawów par planowanych sparingów wraz z miejscem ich rozegrania, datą oraz godziną rozpoczęcia meczu. Dotyczy meczów z udziałem klubów III ligi dolnośląsko - lubuskiej, IV ligi dolnośląskiej oraz wszystkich klubów zrzeszonych w OZPN Jelenia Góra. Dziękujemy!
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-07-30 01:37
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57