CO
270.48
mg/m3
O3
40.11
ug/m3
PM10
26.31
ug/m3
PM2.5
20.42
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
Sprzedam:
- Drewnopodobne belki SUFITOWE NA WYMIA... (2024.05.04)
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.05.03)
Kupię:
- Kupię ANTYKI za Gotówkę - Zadzwoń - Dojeżdżam... (2024.05.01)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.26)
- Do wyżej:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.09 21:12
- Do Pytanie:
› Zestaw par 17. kolejki B klasy
2024.05.09 20:52
- Do Lsl:
› Zestaw par 25. kolejki ligi okręgowej
2024.05.09 19:48
- Lsl:
› Zestaw par 25. kolejki ligi okręgowej
2024.05.09 16:46
- Kolo:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.09 14:02
dolar amerykański | 1 USD | 4.0076 | |
euro | 1 EUR | 4.2993 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4061 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9986 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.172 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
IV REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE
W sobotę 17 września 2005 r. na terenie lotniska Aeroklubu Jeleniogórskiego odbyły się zawody jeździeckie. Od samego początku rywalizacji towarzyszyła deszczowa aura, zawodnicy i konie "troszkę" zmokli, a murawa parkuru była śliska. Liczba zawodników dopisała, widać, że jeździectwo i hodowla koni w naszym regionie doskonale się rozwija. Bez względu na pogodę miło było popatrzeć na te wspaniałe konie i sport.Punkty LL | |||
---|---|---|---|
L.p. | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Tadeusz Woliński | WUKJ Kosow Gołaszyn | Galileo 83 |
2 | Przemysław Tarkowski | SLKS Książ | Oder |
3 | Mateusz Budzyński | KJ Ramides Wrocław | Pitagoras |
4 | Mateusz Budzyński | KJ Ramides Wrocław | Pitagoras |
5 | Maciej Pawlik | JKS Jaroszówka | Iron |
6 | Maciej Pawlik | JKS Jaroszówka | Iron |
7 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Carim IV |
8 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Impario |
9 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Impario |
10 | Łukasz Żołądziejewski | WUKJ Kosow Gołaszyn | Galileo 83 |
11 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ebora |
12 | Weronika Gierczak | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ewelina |
13 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Lady Laura III |
14 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Lady Laura III |
15 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Plastuś |
16 | Stefan Lewandowski | Kiosk Jaroszówka | Skip |
17 | Agnieszka Perska | MKKJ Kosow | Zuzane |
18 | Agnieszka Figura | OSKiH Sobin | Kuba |
19 | Joanna Górecka | SLKS Książ | Nefud |
20 | Michał Bałdyga | LUKS Nysa Gubin | Muza |
21 | Marcin Śliwiński | SLKS Książ | Kartagine |
22 | Andruchów Sławomir | KJ Baskil Piechowice | Apis |
23 | Marcin Śliwiński | SLKS Książ | Kartagine |
24 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Atos |
25 | Błażej Warzyński | Amator | Olimp |
26 | Małgorzata Ścigalska | Amator | Merkur |
Punkty L | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Imię i Nazwisko | Klub | Koń | |
1 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ebora | |
2 | Nawojka Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil | |
3 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Apis | |
4 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Upperline | |
5 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Jamajka | |
6 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Drygant | |
7 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Atos | |
8 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Adriatyk | |
9 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Adriatyk | |
10 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Forest Gump | |
11 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Gambit | |
12 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Cezar | |
13 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Capitalist IV | |
14 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Upperline | |
15 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Carim IV | |
16 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Zuzane | |
17 | Michał Burkacki | OSKiH Sobin | Ginger | |
18 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Forest Gump | |
19 | Michał Burkacki | OSKiH Sobin | Alegoria | |
20 | Przemysław Tarkowski | SLKS Książ | Oder | |
21 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Drygant | |
22 | Michał Burkacki | OSKiH Sobin | Ginger | |
23 | Michał Bałdyga | LUKS Nysa Gubin | Muza | |
24 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Amanda H | |
25 | Joanna Górecka | SLKS Książ | Nefud | |
26 | Weronika Gierczak | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ewelina | |
27 | Agnieszka Figura | OSKiH Sobin | Kuba | |
28 | Nawojka Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Caruso | |
29 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Plastuś | |
30 | Anna Gajewska | SLKS Książ | Lexus | |
31 | Stefan Lewandowski | KIOSK Jaroszówka | Skip |
Rozgrywka L | ||||
---|---|---|---|---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń | |
1 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Apis | |
2 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Atos | |
3 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Adriatyk | |
4 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ebora | |
5 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Jamajka | |
6 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Cezar | |
7 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Gambit | |
8 | Nawojka Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil | |
9 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Capitalist IV |
Punkty P | |||
---|---|---|---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Jerzy Gontowiuk | ZKS Drzonków | Kanclerz |
2 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Escobra |
3 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Jamajka |
4 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Specjalista |
5 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Cezar |
6 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Krypton |
7 | Marlena Węgłowska | KJ Tarant Krzyżowice | Bej |
8 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Amanda H |
9 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Paulo XXIII |
10 | Bartek Ryczkowski | ZKS Drzonków | Księżniczka |
11 | Bogumił Skasiak | SLKS Książ | Lexus |
12 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Kapitalista IV |
13 | Malwina Słowikowska | JKS Jaroszówka | Lizjusz |
14 | Maria Król | KJ Tarant Krzyżowice | Erydan |
15 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Cypis |
Punkty N | |||
---|---|---|---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Bartłomiej Ryczkowski | ZKS Drzonków | Księżniczka |
2 | Jacek Mierzwiński | KS Pegaz Chwałowice | Argentinus II |
3 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Cessena |
4 | Aleksandra Maciuszonek | ZKS Drzonków | Samuraj M |
5 | Maria Król | KJ Tarant Krzyżowice | Erydan |
6 | Jerzy Gontowiuk | ZKS Drzonków | Kanclerz |
7 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Seczuan |
8 | Aleksandra Maciuszonek | ZKS Drzonków | Orsk |
9 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Krypton |
10 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Specjalista |
11 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Szaza |
12 | Marlena Węglowska | KJ Tarant Krzyżowice | Bej |
13 | Aleksandra Maciuszonek | ZKS Drzonków | Quick Style |
14 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Marlon |
15 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Paulo XXIII |
Punkty C | |||
---|---|---|---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Seczuan |
2 | Jacek Mierzwiński | KS Pegaz Chwałowice | Argentinus II |
3 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Cessyna |
4 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Caruso |
5 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Szaza |
6 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Marlon |
7 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Samuraj |
8 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Orsk |
9 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil |
Rozgrywka C | |||
---|---|---|---|
Miejsce | Imię i Nazwisko Klub | Koń | |
1 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Szaza |
2 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Orks |
3 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Marlon |
4 | Katarzyna Bawłowicz | ZKS Drzonków | Densienne |
5 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Caruso |
6 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Samuraj |
7 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Godewind |
8 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil |
9 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Seczuan |
10 | Jacek Mierzwiński | KS Pegaz Chwałowice | Argentinus II |
11 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Quick Style |
12 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Cessena |
Podziel się z innymi:
2005-09-17 21:45
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 83
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-05-04
komentarze: 50
› Wyniki i tabela po 28. ...
2024-05-04
komentarze: 33
› Wyniki i tabela po 23. ...
2024-05-01
komentarze: 88