33.63

72.94

8.15

6.10

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-18 o godzinie 20:00.

Ambicja Sokoła została nagrodzona

Goście prowadzili w Wielkiej Lipie już 2:0 po trafieniach Drzazgi. Wydawało się, że Sokół, który ostatni raz przegrał 29 marca nie zdoła wrócić do gry. Tymczasem piłkarze trenera Mirosława Drączkowskiego ambitnie ruszyli do odrabiania strat. Gole dla miejscowych padły dopiero w końcówce. W 81. min po dośrodkowaniu Deneki piłkę do siatki wpakował Pyzłowski. Kilka chwil później bardzo ładnym uderzeniem z rzutu wolnego wynik ustalił Deneka. - Udało nam się wyjść z trudnej sytuacji. Uważam, że w drugiej połowie posiadaliśmy inicjatywę. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet pokusić się o wygraną - ocenił Stanisław Żuk, kierownik Sokoła.

SOKÓŁ WIELKA LIPA - KGHM ZANAM POLKOWICE 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Drzazga (39), 0:2 Drzazga (50), 1:2 Pyzłowski (81), 2:2 Deneka (85).
Żółte kartki: Wacławczyk, Magdziak.
Sędziował: Przemysław Bartoś (Wałbrzych).
Widzów: 100.

SOKÓŁ: Krawczyk - Pruchnicki, Bąk (88 Szmajda), Suppan, Bełkowski, Deneka, Musiał (78 Frukacz), Teodorowicz (68 Bienkiewicz), Banach (56 Andrusiak), Ciołek (46 Warchoł).
KGHM ZANAM: Sajak - Karpiński (68 Kucharuk), Szymik, Drzazga (81 Suchora), Wacławczyk, Seta, Famulski, Jurak (76 Świdwa), Szuszkiewicz (77 Surożyński), Fryzowicz, Magdziak.