CO
360.77
mg/m3
O3
9.17
ug/m3
PM10
25.61
ug/m3
PM2.5
22.40
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Belki styropianowe drewnopodobne od p... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione przy zakupie 10... (2024.04.17)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
- Typer:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.23 05:53
- Typer:
› Zestaw par 15. kolejki B klasy
2024.04.23 00:09
- grupa 2:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.22 23:43
- wll:
› Zestaw par 1/2 finału Pucharu Polski DZPN
2024.04.22 22:42
- Relacja z term:
› Koniec koszmarnej serii!
2024.04.22 22:30
dolar amerykański | 1 USD | 4.054 | |
euro | 1 EUR | 4.3203 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4505 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0131 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1709 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XXIII kolejki A-klasy
XXIII kolejka A-klasy:niedziela, 31 maja 2015:
grupa I:
Olimpia II Kowary - Lechia Piechowice, godz. 11:00
Woskar Szklarska Poręba - Nysa Wolbromek, godz. 14:00
Czarni Przedwojów - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 14:00
Orzeł Lubawka - Bóbr Marciszów, godz. 16:00
KS Łomnica - Chojnik Jelenia Góra, godz. 16:00
Piast Bolków - Orzeł Wojcieszów, godz. 17:00
Pogoń Świerzawa - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 17:00
grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Skalnik Rębiszów, godz. 11:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Chmielanka Chmieleń, godz. 11:00
Olsza Olszyna - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
Cosmos Radzimów - Iskra Łagów, godz. 15:00
Pogoń Markocice - Sudety Giebułtów, godz. 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Stella Lubomierz, godz. 15:00
LZS Radostów - Bazalt Sulików, godz. 15:00
grupa III:
KS Łąka - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
LZS Brzeźnik - Rybak Parowa, godz. 11:00
KS Stare Jaroszowice - Apis Jędrzychowice, godz. 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Iwiny, godz. 11:00
Górnik Węgliniec - LZS Łaziska, godz. 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Zaręba, godz. 14:00
Chrobry Nowogrodziec - GKS Gromadka, godz. 17:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-05-28 14:15
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192