CO
109.88
mg/m3
O3
60.45
ug/m3
PM10
13.32
ug/m3
PM2.5
7.51
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Andrei dzban pro ap:
› Wyniki 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.30 06:21
- Andrei dzban pro ap:
› Wyniki 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.30 06:19
- Ave leśna:
› Wyniki 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 22:34
- kibic:
› Wyniki 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 21:46
- K8bol:
› Lotnik nie przestraszył się Orła
2024.03.29 21:06
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XXII kolejki A-klasy
XXII kolejka A-klasy:niedziela, 24 maja 2015:
grupa I:
Lechia Piechowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
Nysa Wolbromek - Czarni Przedwojów, godz. 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Woskar Szklarska Poręba, godz. 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Orzeł Lubawka, godz. 11:00
Olimpia II Kowary - Piast Bolków, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - KS Łomnica, godz. 14:00
Orzeł Wojcieszów - Pogoń Świerzwa, godz. 17:00
grupa II:
Iskra Łagów - Pogoń Markocice, godz. 11:00
Bazalt Sulików - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 11:00
Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
Stella Lubomierz - Błękitni Studniska Dolne, godz. 15:00
Chmielanka Chmieleń - LZS Radostów, godz. 15:00
Olsza Olszyna - Cosmos Radzimów, godz. 15:00
Sudety Giebułtów - Jaśnica Opolno Zdrój, godz. 16:00
grupa III:
LZS Zaręba - LZS Brzeźnik, godz. 11:00
GKS Gromadka - Sparta Zebrzydowa, godz. 14:00
Majdan Bolesławice - Chrobry Nowogrodziec, godz. 14:00
Górnik Węgliniec - KS Łąka, godz. 15:00
LZS Łaziska - Apis Jędrzychowice, godz. 15:00
Rybak Parowa - KS Stare Jaroszowice, godz. 15:00
GKS Iwiny - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 17:30
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-05-21 13:54
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57