192.82

93.10

11.38

7.25

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-05 o godzinie 18:00.

Woskar wywiózł punkt z Kowar

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz w Kowarach pomiędzy Olimpią II i Woskarem Szklarska Poręba. Po trzech wygranych z rzędu to pierwsze stracone punkty przez biało - zielonych w rundzie wiosennej.
Pierwsza połowa toczyła się przy nieznacznej przewadze gospodarzy. Ich grę mógł zwieńczyć bramką Mateusz Dregan, ale piłka po jego strzale trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Woskar też miał swoją szanse, jednak Paweł Walczak przeniósł piłkę nad poprzeczką.
Po zmianie stron inicjatywę przejęli podopieczni trenera Marka Siatraka. Mimo to Olimpia potrafiła stworzyć zagrożenie pod bramką rywali. Bliski zdobycia gola główką był Jakub Hobgarski, celnym uderzeniem z woleja popisał się też Dregan. Ze strony gości dominowały uderzenia z dystansu oraz sytuacje po stałych fragmentach gry. W 88-ej minucie trzy punkty Woskarowi mógł zapewnić Piotr Polak, ale piłkę po jego uderzeniu Krzysztof Szpytma efektowną interwencją sparował na rzut rożny.
Dodajmy, że po meczu kowarzanie długo nie opuszczali swojego stadionu, uczestnicząc w grillu przygotowanym przez Marka Szarańca. Kierownik drugiej drużyny obchodził swoje urodziny, więc nie zabrakło życzeń, do których i my się przyłączamy. :)

OLIMPIA II: Szpytma - Kosek, Szeliga, Piskórz, Gorla, Dregan, Marciniak, Duński, Skowron, J. Hobgarski, Jakubiak. Rezerwowi: Szaciłło, Bednarz, Fahgan.
WOSKAR: Wojciechowski - Ziomek, Dawid Klimek, Damian Klimek, Przerywacz, Turczyk, Łozowski, Kamiński, Walczak, Siatrak, Bednarczyk. Rezerwowi: Perłowski, Maksymiec, Polak, Jahn, Masłowski, Ciechanowicz, O. Klimek.

2015-04-26 20:43