CO
207.41
mg/m3
O3
44.83
ug/m3
PM10
12.63
ug/m3
PM2.5
10.18
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- Stara Gwardia:
› Rozmowa z Andrzejem Badermannem, prezesem Gryfa Gryf...
2024.04.25 23:10
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:59
- Trener:) :)))))):
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:13
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:09
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:05
dolar amerykański | 1 USD | 4.0276 | |
euro | 1 EUR | 4.3198 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4131 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0427 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XVIII, XV i XII kolejce B-klasy
XVIII kolejka B-klasy:niedziela, 26 kwietnia 2015:
grupa I:
Bóbr Opawa - Gnejs Ogorzelec 2-1
Lesk Sędzisław - Dragon Miszkowice 4-0
Kwarc Pisarzowice - Uran Okrzeszyn 5-1 (1-1)
Orły Lipienica - Victoria Czadrów 1-2 (0-2)
Olimpia II Kamienna Góra - Auxilia Janiszów 0-2 (0-1)
Pagaz Krzeszów - Amfibolit Leszczyniec 1-2
Husaria Grzędy - Spójnia Sady 3-0 vo.
1. | Lesk Sędzisław | 18 | 47 | 61:25 |
2. | Kamienna Góra II | 18 | 38 | 69:26 |
3. | Kwarc Pisarzowice | 18 | 38 | 72:41 |
4. | Amfibolit Leszczyniec | 18 | 37 | 47:27 |
5. | Victoria Czadrów | 18 | 32 | 47:35 |
6. | Dragon Miszkowice | 18 | 27 | 43:48 |
7. | Uran Okrzeszyn | 18 | 22 | 32:46 |
8. | Auxilia Janiszów | 18 | 22 | 37:57 |
9. | Pagaz Krzeszów | 18 | 21 | 38:45 |
10. | Gnejs Ogorzelec | 18 | 17 | 35:48 |
11. | Husaria Grzędy | 18 | 16 | 28:52 |
12. | Orły Lipienica | 18 | 14 | 42:46 |
13. | Bóbr Opawa | 18 | 12 | 29:79 |
14. | Spójnia Sady | 18 | 22 | 55:59 |
XII kolejka B-klasy:
niedziela, 26 kwietnia 2015:
grupa II:
Orzeł Mysłakowice - Pub Gol Jelenia Góra 6-1 (2-0)
KS Maciejowa - GLKS Czernica 4-1
Potok Karpniki - Czarni Strzyżowiec 1-7
Mitex Podgórzyn - Energobest Miłków 1-0
Hottur Borowice - Bobry Wojanów 2-3
1. | Orzeł Mysłakowice | 12 | 28 | 45:17 |
2. | Energobest Miłków | 12 | 27 | 31:13 |
3. | Pub Gol II Jelenia Góra | 12 | 22 | 22:19 |
4. | KS Maciejowa | 12 | 22 | 30:20 |
5. | Czarni Strzyżowiec | 12 | 17 | 34:36 |
6. | Hottur Borowice | 12 | 15 | 28:28 |
7. | Mitex Podgórzyn | 12 | 13 | 17:14 |
8. | Bobry Wojanów | 12 | 12 | 17:31 |
9. | Czernica | 12 | 9 | 20:31 |
10. | Potok Karpniki | 12 | 7 | 11:46 |
XVIII kolejka B-klasy:
niedziela, 26 kwietnia 2015:
grupa III:
Woskar II Stara Kamienica - Pogoń Wleń 2-1
LZS Kotliska - Kwisa Mroczkowice 3-6 (2-5)
Bielany Biedrzychowice - LZS Niwnice 2-4
LZS Kościelnik - Fatma Pobiedna 2-3 (1-1)
KS Pławna - LZS Sobota 4-1
Cosmos Milików - Zbylut Zbylutów 0-3 vo.
Pauzuje Bazalt Wojciechów.
1. | Pogoń Wleń | 17 | 45 | 62:16 |
2. | Bielany Biedrzychowice | 17 | 41 | 94:27 |
3. | Woskar Stara Kamienica | 16 | 32 | 57:30 |
4. | Kościelnik | 17 | 30 | 47:37 |
5. | Kwisa Mroczkowice | 17 | 28 | 45:32 |
6. | Niwnice | 17 | 25 | 36:39 |
7. | Fatma Pobiedna | 16 | 23 | 45:37 |
8. | Sobota | 17 | 21 | 42:59 |
9. | Zbylut Zbylutów | 17 | 19 | 43:67 |
10. | Pławna | 15 | 14 | 29:37 |
11. | KS Kotliska | 15 | 13 | 35:70 |
12. | Bazalt Wojciechów | 16 | 5 | 18:87 |
13. | Cosmos Milików | 17 | 16 | 23:38 |
grupa IV:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - KS Włodzice 0-0
Jawa Otok - LZS Nowa 2-1 (1-0)
TS Parzyce - Znicz Kruszyn 4-2
LKS Dobra - LKS Kraśnik Dolny 3-0
LKS Ocice - KS Trzebień 4-1 (1-1)
Orzeł Gościszów - Kolonia Bolesławiec 3-1
Roan Tomisław - LKS Mierzwin 1-3
1. | LKS Ocice | 18 | 48 | 72:19 |
2. | TS Parzyce | 18 | 46 | 74:19 |
3. | Orzeł Gościszów | 18 | 38 | 75:41 |
4. | Kraśnik Dolny | 18 | 35 | 72:49 |
5. | Dobra | 18 | 28 | 54:49 |
6. | Znicz Kruszyn | 18 | 27 | 75:66 |
7. | Jawa Otok | 18 | 26 | 46:45 |
8. | Mierzwin | 18 | 24 | 41:42 |
9. | LZS Nowa | 18 | 23 | 43:45 |
10. | KS Włodzice | 18 | 23 | 39:47 |
11. | Kolonia Bolesławiec | 18 | 22 | 46:57 |
12. | Dąbrowa Bolesławiecka | 18 | 10 | 33:87 |
13. | Roan Tomisław | 18 | 9 | 31:72 |
14. | KS Nawara Trzebień | 18 | 9 | 28:91 |
XV kolejka B-klasy:
niedziela, 26 kwietnia 2015:
grupa V:
Granica Miłoszów - Granit Gierałtów 2-2
WKS Żarki Średnie - LZS Porajów Kopaczów 7-1
LZS Pisarzowice - Przyszłość Dłużyna 1-3 (1-2)
LZS Ręczyn - LZS Henryków 3-0 vo.
Sudety Sieniawka - Piast Czerwona Woda 0-3 vo.
Pauzuje Zryw Bratków.
1. | Zryw Bratków | 12 | 29 | 56:13 |
2. | LZS Ręczyn | 12 | 28 | 43:19 |
3. | WKS Żarki Średnie | 12 | 27 | 50:12 |
4. | Granica Miłoszów | 13 | 26 | 38:23 |
5. | LZS Porajów Kopaczów | 13 | 19 | 45:41 |
6. | Przyszłość Dłużyna | 13 | 18 | 25:39 |
7. | Piast Czerwona Woda | 13 | 17 | 22:30 |
8. | Granit Gierałtów | 13 | 14 | 44:41 |
9. | LZS Pisarzowice | 13 | 13 | 27:44 |
10. | Sudety Sieniawka | 12 | 10 | 26:46 |
11. | LZS Henryków | 12 | 0 | 5:73 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-04-26 02:51
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192