11.51

70.28

7.53

5.35

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-18 o godzinie 23:00.

Olimpia pogrążyła zgorzelecką Nysę

Faworytem meczu byli gospodarze. Olimpia nie zawiodła swoich kibiców, ale na sukces musiała pracować do końca meczu. Do przerwy miejscowi prowadzili 1:0 po golu zdobytym z rzutu wolnego przez Macieja Udoda. W drugiej połowie mógł być remis, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka po strzale głową Jaworskiego trafiła w słupek. W odpowiedzi prowadzenie kowarzan podwyższył Marcin Krupa. Nysa jednak nie odpuszczała i za sprawą Pawła Jaworskiego 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry było już tylko 2:1. Po chwili mógł być remis, ale kuriozalnego błędu bramkarza Olimpii nie wykorzystał Iwanowski. Na domiar złego dla gości, po tej akcji gospodarze wyprowadzili kontrę, którą celnym strzałem zakończył Damian Chajewski.

OLIMPIA KOWARY - NYSA ZGORZELEC 3-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Udod 37', 2-0 Krupa 56', 2-1 Jaworski 87', 3-1 Chajewski 90'.
Czerwona kartka: Kucharczyk w 93' za dwie żółte kartki.
Żółte kartki: Smoczyk oraz Monik, Kościuk, Kaczan, Muzal, Łuszczyk, Iwanowski, Jaworski.
Sędziował: Robert Grabowski.
Widzów: 200.

OLIMPIA: M. Gilewski - Smoczyk, Kraiński, J. Gilewski, Denis, Szaraniec, Zatylny, Krupa (78' Dregan), Chajewski, Szujewski, Udod (80' Kucharczyk).
NYSA: Chochel - Iwanowski, Łuszczyk, Monik, Muzal, Kościuk, Komarzyniec (70' Kozłowski), Jaworski, Kaczan (85' Chędogi), Janicki, Piechno.

2015-04-25 23:31