frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4018
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0327
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1706

Hutnik demoluje w Kamiennej Górze

Jeszcze kibice dobrze nie zajęli miejsc, a kamiennogórzanie przegrywali 0:2. Gole dla rywali zdobyli Derkowski i z rzutu karnego Szal po zagraniu ręką Zarzeckiego. W 32. min Domin odebrał piłkę Duszyńskiemu i zdobył kontaktową bramkę. Po przerwie pieńszczanie zagrali z werwą, a obrona gospodarzy przypominała bardziej szwajcarski ser. Worek z golami rozwiązał w 50. min Szydlarski, który wykorzystał błąd Kraszewskiego. Ostatnie 20 minut potyczki to fatalna gra Olimpii, a rywale nastawili się na grę z kontry, która przyniosła im aż 5 bramek. Cztery zdobył waleczny Szydlarski, a piątą dorzucił Derkowski. To najwyższa porażka Olimpii od kilkunastu lat na własnym stadionie.

OLIMPIA - HUTNIK 1:8 (1:2)

Bramki: 0:1 Derkowski (3), 0:2 Szal (13-karny), 1:2 Domin (32), 1:3 Szydlarski (47), 1:4 Derkowski (61), 1:5 Szydlarski (69), 1:6 Szydlarski (72), 1:7 Szydlarski (73), 1:8 Szydlarski (86).
Sędziował: Jacek Ciepiela.
Widzów: 150.

OLIMPIA: Buda - Hnisdiłów, Kraszewski, Kuk, Masiel, Bocheński, Wieczorek (60 Stefański), Zarzecki, Powiertowski, Domin.
HUTNIK: Kowal (78 Deja) - Szal, Linka, Duszyński, Łagowski, Szewczyk (78 Czajkowski), Wojdak, Jagiełło, Derkowski (78 M. Kotelnicki), Szydlarski, D. Kotelnicki.

2015-04-25 21:07