199.11

51.12

11.15

8.14

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 22:00.

Łomot na inaugurację

Bardzo wysokiej porażki doznały na inaugurację rundy wiosennej piłkarki Orlika Jelenia Góra. Nasz zespół przy Lubańskiej zmierzył się z Victorią Wałbrzych, która pokonała jeleniogórzanki 7-0.
Wicelider III ligi dolnośląskiej (grupa II) rozpoczął kanonadę w 11-ej minucie. Jako pierwsza na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Laskowska. Kolejne minuty upłynęły pod znakiem przewagi wałbrzyszanek, które o kolejną bramkę pokusiły się po solowej akcji Justyna Krajewska. W 34-ej minucie było już 3-0. Tym razem z rzutu karnego nie pomyliła się Marta Bedra. Jedenastkę sędzia Janusz Staniewski podyktował za faul Adriany Wróbel na Laskowskiej.
Drugą połowę przyjezdne rozpoczęły identycznie jak pierwszą, czyli od bramki Laskowskiej. W 64-ej minucie Kamilę Cybulską pokonała Dagmara Najbuk, a pięć minut później był już ustalony końcowy rezultat, gdyż dwoma golami swoją obecność na boisku zaznaczyła rezerwowa Aleksandra Ugarenko.

ORLIK JELENIA GÓRA - VICTORIA WAŁBRZYCH 0-7 (0-3)

Bramki: 0-1 Laskowska 11', 0-2 Krajewska 27', 0-3 Bedra34', 0-4 Laskowska 49', 0-5 Najbuk 64', 0-6 Ugarenko 67', 0-7 Ugarenko 69'.
Sędziowali: Janusz Staniewski jako główny oraz Dawid Gajda i Michał Niemirski.
Widzów: 20.

ORLIK: Cybulska - Raszkowska (43' Morańska), Kuczaj, Wróbel, Sawicz (61' Glądaka), Dyzio (70' Skrobiszewska), Korgul (45' Orszulak), Zych, Walczak, Jantos (75' Wyleżoł), Chrabąszcz.
VICTORIA: Kurylas - Wolkenstein, Ryl, Bedra, Grabowska (72' Zygmunt), Krajewska, Dolata (65' Pięciak), Marcinkiewicz (41' Ugarenko), Laskowska (60' Basiak), Janicka (72' Sołyga), Kowalska (41' Najbuk).

2015-04-13 15:25