177.16

37.70

10.71

8.51

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-20 o godzinie 01:00.

Włókniarz zasłużenie wygrał w Bierutowie

W dobrych nastrojach Święta spędzą piłkarze oraz kibice Włókniarza Mirsk. Zespół trenera Jarosława Wichowskiego zasłużenie wygrał na wyjeździe z Widawą Bierutów.

Dla obu drużyn, patrząc na tabelę, mecz miał duże znaczenie. Lepiej w zawody weszli goście, którzy już po pierwszej połowie powinni prowadzić różnicą kilku bramek. Świetne okazje w pierwszej połowie mieli między innymi B. Morzecki, Wichowski, Kozołubski oraz Kowalski. - Gdyby nie nasz bramkarz byłoby z nami krucho - nie krył Ryszard Borys, prezes Widawy. Po zmianie stron goście byli już skuteczniejsi. W 65. min piłka najpierw odbiła się od poprzeczki, następnie niefortunnie trafiła w Ćwieka i zmierzała do bramki. O to by szybciej się w niej znalazła postarał się Wichowski, który dopełnił formalności. Wynik meczu 10 minut przed końcem ustalił Woźniczka. Gospodarze starali się grać do końca. Świetne sytuacje tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra mieli A. Szczypkowski oraz Bezak, ale dwukrotnie na wysokości zadania stanął Matuszak. - Goście byli w tym meczu dojrzalszą drużyną. Mieli lepszy dzień, wygrali zasłużenie i należą się im gratulacje - ocenił Ryszard Borys, prezes klubu z Bierutowa. - Od początku meczu graliśmy dobrze. W pierwszej połowie zawodziła nas jednak skuteczność. W przerwie mieliśmy w głowach zmarnowane sytuacje, spokojnie analizowaliśmy nasze położenie i na drugą połowę wyszliśmy skoncentrowani. Zapracowało doświadczenie, które zdobyliśmy w poprzednich meczach - powiedział szczęśliwy Jarosław Wichowski, trener Włókniarza.

WIDAWA BIERUTÓW - WŁÓKNIARZ MIRSK 0:2 (0:0)