CO
38.50
mg/m3
O3
92.71
ug/m3
PM10
10.87
ug/m3
PM2.5
4.76
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie umiarkowane
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XV kolejki B-klasy
XV kolejka B-klasy:niedziela, 29 marca 2015:
grupa I:
Husaria Grzędy - Bóbr Marciszów, godz. 11:00
Auxilia Janiszów - Pagaz Krzeszów, godz. 11:00
Gnejs Ogorzelec - Kwarc Pisarzowice, godz. 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Orły Lipienica, godz. 11:00
Dragon Miszkowice - Victoria Czadrów, godz. 11:00
Uran Okrzeszyn - Olimpia II Kamienna Góra, godz. 11:00
Pauza: Lesk Sędzisław
grupa III:
Zbylut Zbylutów - LZS Kościelnik, godz. 11:00
LZS Sobota - Pogoń Wleń, godz. 15:00
Kwisa Mroczkowice - Bielany Biedrzychowice, godz. 15:00
LZS Niwnice - Fatma Pobiedna, godz. 15:00
LZS Kotliska - KS Pławna (w innym terminie)
Pauza: Woskar II Stara Kamienica, Bazalt Wojciechów
grupa IV:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Roan Tomisław, godz. 11:00
Kolonia Bolesławiec - Jawa Otok, godz. 11:00
KS Włodzice - LKS Ocice, godz. 11:00
LKS Mierzwin - TS Parzyce, godz. 11:00
LZS Nowa - LKS Dobra, godz. 11:00
KS Trzebień - LKS Kraśnik Dolny, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - Orzeł Gościszów, godz. 11:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-03-25 17:56
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57