373.83

110.86

7.33

4.51

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-26 o godzinie 14:00.

Łatwe punkty Lotnika

Bez najmniejszych problemów po komplet punktów sięgnęli dzisiaj piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki. Zespół trenera Marka Herzberga ograł na własnym boisku Gryfa Gryfów Śląski 4-0, a wygrana mogła być wyższa, bo jeżowianie zmarnowali m.in. rzut karny.
Wynik meczu już w 7-ej minucie otworzył Damian Górgul, który wykorzystał błąd gryfowskiego bramkarza i głową skierował piłkę do bramki. W 21-ej minucie we własnym polu karnym Arkadiusz Rewers dotknął piłki ręką. Sędzia Marcin Podkowicz wskazał na wapno, jednak Lotnik nie wykorzystał szansy na drugiego gola, bo Górgul przegrał pojedynek z Radosławem Wójcikowskim. 120 sekund później golkiper Gryfa nie był już bohaterem, gdyż nie załapał piłki po uderzeniu Macieja Suchaneckiego, który bezpośrednio z rzutu rożnego skierował ją do sieci. Jeszcze przed przerwą popularny Suchy trafił futbolówką w słupek i goście mogli się cieszyć, że przegrali pierwszą połowę tylko 0-2.
Jeśli wśród gryfowian ktokolwiek liczył na odwrócenie losów spotkania po zmianie stron, to już kilkanaście sekund po rozpoczęciu drugiej połowy pozbył się resztek złudzeń, bo Suchanecki przy biernej postawie gości trafił na 3-0. W 60-ej minucie jego wyczyn skopiował młodzieżowiec Sebastian Wyka i było po zawodach, a trener Marek Herzberg przez ostatnie pół godziny pozwolił pobiegać po murawie rezerwowym.

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI 4-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Górgul 7', 2-0 Suchanecki 23', 3-0 Suchanecki 46', 3-0 Wyka 60'.
Żółte kartki: Niemirski oraz Gandurski.
Sędziowali: Marcin Podkowicz jako główny oraz Dariusz Turek i Tomasz Serewis.
Widzów: 50.

LOTNIK: Maćkowski - Białkowski, Bizoń, Kocot, Kurzelewski (70' Gajewski), Niemirski (57' Gałuszka), Wyka (80' Lis), Suchanecki, Górgul (69' Góral), Bojanowski (62' Galar), Kierlik.
GRYF: Wójcikowski - Traube, Cabała, Dąbrowa (71' Koman), Marzec, Rewers, Gandurski, Baszak, Żemetro, Ślusarczyk (59' Roskowiński), Herman.

2014-11-15 21:03