171.99

103.87

11.66

6.73

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-28 o godzinie 20:00.

Polkowice upokorzone w Legnicy

Spotkanie w Legnicy, które rozegrano już w piątek określane było jako hit kolejki. Nic dziwnego, bo na stadionie przy ulicy Świerkowej stanęły naprzeciw siebie dwie najlepsze drużyny rozgrywek. Pojedynek był wyrównany do 39 minuty. Wówczas piłkarze trenera Jarosława Pedryca popełnili prosty błąd w obronie. Zgarda dośrodkował piłkę w pole karne, a nie pilnowany Wasilewski strzałem głową otworzył wynik meczu. Dwie minuty później prowadzący mecz Waldemar Socha ponownie wskazał na środek boiska. Na listę strzelców ponownie wpisał się bramkostrzelny Wasilewski i gospodarze wygrywali już 2:0. Drugą asystę w tej sytuacji zaliczył Zgarda. Prowadzenie lidera mogło być wyższe, ale Primel obronił ładny strzał Nowaka (identyczna sytuacja miała miejsce po przerwie). Na drugą połowę polkowiczanie wyszli na boisko z nastawieniem odrabiania strat. Ich plany szybko zostały brutalnie zweryfikowane przez rzeczywistość, gdyż w 48. minucie nadziali się na kolejną kontrę. Strzałem do siatki sfinalizował ją Bany i było praktycznie po zawodach. Gospodarze kontrolowali tempo gry, a 5 minut przed końcem zdobyli czwartą bramkę. Tym razem Primela pokonał Wojciechowski. - Miedź dysponuje szeroką i bardzo wyrównaną kadrą. Była to dla moich piłkarzy lekcja pokory. Nie robimy jednak z tej porażki tragedii. To kolejne doświadczenie dla beniaminka z Polkowic. Przed nami kolejne spotkania, które będziemy chcieli rozstrzygnąć na swoją korzyść - podsumował spotkanie Jarosław Pedryc, trener KS.

MIEDŹ II LEGNICA - KS POLKOWICE 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Wasilewski (40), 2:0 Wasilewski (42), 3:0 Bany (48), 4:0 Wojciechowski (85).
Sędziowali: Waldemar Socha jako główny oraz Piotr Bajer i Marek Dłubała (Jelenia Góra/Legnica).
Widzów: 400.

MIEDŹ II: Budzyński - Zgarda, Bany, Wosiek, Oleksa, Kulasa (63 Wojciechowski), Nowak (75 Światły), Zieliński, Kasperkiewicz, Machaj (68 Chodyga), Wasilewski (87 Kuśnierz).
KS: Primel - Karpiński (60 Zawadzki), Sworacki, Wacławczyk, Szymik, Bancewicz, Fryzowicz, Dziadowicz (60 Jurak), Szuszkiewicz, Drzazga, Kaliciak.