223.74

50.97

24.69

20.20

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-19 o godzinie 09:00.

Woskar przegrał hit jesieni w grupie I A-klasy

Nie zawiódł szlagier rundy jesiennej w grupie I A-klasy, w którym Woskar Szklarska Poręba zmierzył się z Włókniarzem Chełmsko Śląskie. Mowa o samym widowisku, bo z wyniku była zadowolona tylko liczna grupa kibiców gości.
Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi miejscowych. Woskar więcej grał piłką, miał też pomysł na akcje bramkowe, ale jego zawodnicy pudłowali w kluczowych momentach nawet w wymarzonych sytuacjach jak np. Jakub Wyderkowski i Paweł Walczak. Skuteczni byli natomiast goście i po stałym fragmencie gry wykonanym przez Niepielskiego, Wójcik pokonał... Wójcika.
W przerwie meczu trener Daniel Kotarba za Walczaka wprowadził Wojciecha Łozowskiego. Jak się okazało był to trafny ruch, bo rezerwowy doprowadził do wyrównania. Gospodarzy nie zadowalał jeden punkt więc szukali drugiego gola. Nie mieli już tak dobrych sytuacji jak przed przerwą, ale kilka groźnych momentów dla gości miało miejsce. Od 70-ej minuty inicjatywę przejęli chełmszczanie. Wykorzystali fakt, iż rywale włożyli bardzo dużo sił w spotkanie i dobili ich w końcówce. Najpierw świetną zespołową akcję Włókniarza wykończył Filipiak, a tuż przed ostatnim gwizdkiem Pączkowski celną główką na gola zamienił dośrodkowanie Zająca.
Dzięki wygranej Włókniarz wyprzedził Woskara o dwa punkty i ponownie zajmuje fotel lidera. Do końca rundy dwie kolejki, a obie ekipy mają wymagających rywali, więc emocji nie powinno zabraknąć. Jak mówi Daniel Kotarba, wszystko się jeszcze może zdarzyć i nie wyklucza, że jego zespół jeszcze w tym roku wróci na pierwszą lokatę.

WOSKAR: Wójcik - Damian Klimek, Dawid Klimek, Ziomek, Turczyk, Wryszcz (30' Sypniewski, 75' Pędzich), Kamiński, Walczak (46' Łozowski), Kucharczyk, Kotarba, Wyderkowski.
WŁÓKNIARZ: Falkowski - Pączkowski, Niepielski, Aulich, Lewandowski, Kak, Wójcik, Butkiewicz (80' Zając), Głowacki, Czernik (75' Filipek), Nowak. (85' Dudczak).

2014-10-28 17:37