152.51

66.37

4.21

2.71

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-20 o godzinie 14:00.

Nysa rozbita przez lidera z Legnicy

Legniczanie kolejny raz potwierdzili, że w tym sezonie są piekielnie mocni. Tym razem boleśnie przekonał się o tym beniaminek ze Zgorzelca. Jako pierwsza z gola mogła cieszyć się jednak Nysa. Czajkowski przejął źle zagraną piłkę przez Małeckiego, lecz zamiast strzelać próbował podać piłkę koledze z zespołu. Później grali już tylko piłkarze trenera Piotra Jacka. Worek z bramkami rozwiązał się w 7. minucie kiedy wynik otworzył Zieliński. Przed przerwą na listę strzelców wpisali się jeszcze Zatwarnicki, Nowak oraz Wasilewski. Ten ostatni po zmianie stron dołożył jeszcze 4 gole! W między czasie swoje kolejne trafienie zaliczył też Nowak. Tymczasem już w piątek hit rundy jesiennej. Do Legnicy przyjeżdża wicelider z Polkowic.

NYSA ZGORZELEC - MIEDŹ II LEGNICA 0:9 (0:4)

Bramki: 0:1 Zieliński (7), 0:2 Zatwarnicki (23), 0:3 Nowak (27), 0:4 Wasilewski (34), 0:5 Wasilewski (57), 0:6 Nowak (65), 0:7 Wasilewski (74), 0:8 Wasilewski (80), 0:9 Wasilewski (82).
Żółte kartki: Kościuk, Chędogi oraz Chodyga.
Sędziowali: Damian Sylwestrzak jako główny oraz Sylwester Duda i Paweł Stawicki (Wrocław).
Widzów: 150.

NYSA: Chochel - Iwanowski, M. Monik, G. Monik, Kościuk, Czajkowski (46 Przystaś), Pacak, Komarzyniec (46 Bystryk), Janicki (52 Chędogi), Piechno, Wójcik.
MIEDŹ II: Małecki - Zgarda, Księżniakiewicz (69 Pilarowski), Wosiek (52 Bany), Kulasa (72 Zasada), Kasperkiewicz (62 Chodyga), Nowak, Zatwarnicki (46 Oleksa), Wasilewski, Zieliński (72 Wojciechowski), Machaj.

2014-10-25 18:09