CO
207.41
mg/m3
O3
44.83
ug/m3
PM10
12.63
ug/m3
PM2.5
10.18
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- Stara Gwardia:
› Rozmowa z Andrzejem Badermannem, prezesem Gryfa Gryf...
2024.04.25 23:10
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:59
- Trener:) :)))))):
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:13
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:09
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:05
dolar amerykański | 1 USD | 4.0276 | |
euro | 1 EUR | 4.3198 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4131 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0427 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XI, X, IX kolejki B-klasy
XI kolejka B-klasy:niedziela, 26 października 2014:
grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Olimpia II Kamienna Góra, godz. 11:00
Dragon Miszkowice - Gnejs Ogorzelec, godz. 11:00
Uran Okrzeszyn - Spójnia Sady, godz. 11:00
Orły Lipienica - Husaria Grzędy, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Bóbr Opawa, godz. 11:00
Lesk Sędzisław - Pagaz Krzeszów, godz. 11:00
Victoria Czadrów - Auxilia Janiszów, godz. 12:00
IX kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa II:
Potok Karpniki - Bobry Wojanów, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - GLKS Czernica, godz. 11:00
Mitex Podgórzyn - Hottur Borowice, godz. 14:00
Pub Gol Jelenia Góra - KS Maciejowa, godz. 14:00
Czarni Strzyżowiec - Energobest Miłków, godz. 14:00
XI kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa III:
Woskar Stara Kamienica - Kwisa Mroczkowice, godz. 14:00
Fatma Pobiedna - Bazalt Wojciechów, godz. 14:00
Pogoń Wleń - KS Pławna, godz. 14:00
LZS Niwnice - LZS Sobta, godz. 14:00
LZS Kościelnik - LZS Kotliska, godz. 14:00
Bielany Biedrzychowice - Cosmos Milików. godz. 14:00
Pauzuje Zbylut Zbylutów.
grupa IV:
LZS Nowa - Orzeł Gościszów, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - KS Włodzice, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
LKS Dobra - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 11:00
TS Parzyce - Roan Tomisław, godz. 11:00
LKS Ocice - Jawa Otok, godz. 13:00
KS Trzebień - LKS Mierzwin, godz. 14:00
X kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa V:
Granica Miłoszów -WKS Żarki Średnie, godz. 11:00
Zryw Bratków - LZS Ręczyn, godz. 11:00
Granit Gierałtów - LZS Pisarzowice, godz. 11:00
LZS Porajów Kopaczów - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00
LZS Henryków - Przyszłość Dłużyna, godz. 14:00
Pauzują Sudety Sieniawka.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-10-23 18:13
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192