111.42

98.36

6.83

4.24

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-25 o godzinie 16:00.

W Pisarzowicach górą Lesk

Nie zabrakło emocji w Pisarzowicach, gdzie miejscowy Kwarc zmierzył się z Leskiem Sędzisław. Po 90 minutach walki wygrali goście 3-2.
Już po kwadransie Główczyk poradził sobie w sytuacji sam na sam z Migaczem i było 0-1. W 22-ej minucie drugiego gola dla Lesku zdobył Kielar i wydawało się, że sędzisławianie łatwo sięgną po trzy punkty. Tak się nie stało i po półgodzinie gry Kamil Duda zdobył kontaktowego gola. Wcześniej w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił piłką Łepski.
Pięć minut po przerwie Gromala dał swojej ekipie komfort przewagi dwóch goli, ale po 10 minutach znów obie drużyny dzielił tylko jeden gol, gdyż ładnym uderzeniem popisał się Leśniak. Pozostałe 30 minut nie przyniosło już zmiany rezultatu, choć okazji nie brakowało. Głównie dla gości, jednak Główczyk miał źle ustawiony celownik i irytował kibiców gości swoją nieporadnością.

KWARC: Migacz - Piwiński, Łepski, Łukasik, Hadała, Gargas, Leśniak, Konopacki (58' Kosior), Krzyżak (69' Sawicki), K. Duda, M. Duda.
LESK: Tarnowski - Gromala, Kozera, Bartków, Kaczmarczyk, U. Kościelniak (90' Stroczyński), W. Kościelniak, Wilk, Dulak (80' Sanojca), Kielar, Główczyk (69' Samulewski).

2014-10-16 15:52