CO
55.65
mg/m3
O3
78.84
ug/m3
PM10
7.97
ug/m3
PM2.5
6.07
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
- muti:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:17
- trener łomnicy:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:14
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par X, IX, VIII kolejki B-klasy
X kolejka B-klasy:niedziela, 19 października 2014:
grupa I:
Bóbr Opawa - Orły Lipienica, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Victoria Czadrów, godz. 11:00
Auxilia Janiszów - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Olimpia II Kamienna Góra - Lesk Sędzisław, godz. 12:00
Pagaz Krzeszów - Kwarc Pisarzowice, godz. 15:00
Spójnia Sady - Dragon Miszkowice, godz. 15:00
Gnejs Ogorzelec - Amfibolit Leszczyniec, godz. 15:00
VIII kolejka B-klasy:
niedziela, 19 października 2014:
grupa II:
GLKS Czernica - Potok Karpniki, godz. 11:00
Bobry Wojanów - Czarni Strzyżowiec, godz. 11:00
Energobest Miłków - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
KS Maciejowa - Mitex Podgórzyn, godz. 15:00
Hottur Borowice - Orzeł Mysłakowice, godz. 15:00
X kolejka B-klasy:
niedziela, 19 października 2014:
grupa III:
Kwisa Mroczkowice - LZS Niwnice, godz. 11:00
Comos Milików - Pogoń Wleń, godz. 15:00
KS Pławna - LZS Kościelnik, godz. 15:00
KS Kotliska - Fatma Pobiedna, godz. 15:00
Bazalt Wojciechów - Woskar Stara Kamienica, godz. 15:00
LZS Sobota - Zbylut Zbylutów, godz. 15:00
Pauzują Bielany Biedrzychowice.
grupa IV:
Orzeł Gościszów - LKS Ocice, godz. 11:00
Jawa Otok - TS Parzyce, godz. 11:00
Roan Tomisław - LKS Dobra, godz. 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Kraśnik Dolny, godz. 11:00
KS Włodzice - KS Trzebień, godz. 11:00
LKS Mierzwin - LZS Nowa, godz. 11:00
Kolonia Bolesławiec - Znicz Kruszyn, godz. 14:00
IX kolejka B-klasy:
niedziela, 19 października 2014:
grupa V:
Przyszłość Dłużyna - LZS Porajów Kopaczów, godz. 11:00
Sudety Sieniawka - Granit Gierałtów, godz. 11:00
LZS Ręczyn - WKS Żarki Średnie, godz. 11:00
LZS Pisarzowice - Zryw Bratków, godz. 14:00
LZS Henryków - Granica Miłoszów, godz. 15:00
Pauzuje Piast Czerwona Woda.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-10-16 13:51
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57