11.51

70.28

7.53

5.35

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-18 o godzinie 23:00.

Łomniczanie wymęczyli trzy punkty

Po trzy punkty w meczu z Bobrem Marciszów sięgnęli piłkarze Łomnicy. Zadanie ułatwili im goście, którzy z trzech straconych goli podarowali gospodarzom przynajmniej dwa.
Pierwszą bramkę zawalił bramkarz Bobra Ogrodowczyk, który w fatalny sposób przepuścił uderzenie zza pola karnego Kamila Amborskiego. Kolejne minuty to wyrównana gra, może z lekkim wskazaniem na miejscowych. Łomnica miała kilka okazji, a najlepszej nie wykorzystał Damian Kaszuba. Zemściło się to w 41-ej minucie, gdy Kosiorowski uderzeniem głową doprowadził do remisu.
Po zmianie stron marciszowianie znów zabawili się w świętego Mikołaja. Tym razem jeden z obrońców źle podał do bramkarza. Bezpańską piłkę przejął Kaszuba, minął Ogrodowczyka i wpakował piłkę do pustej bramki. Prowadzenie łomniczanie utrzymali do 70-ej minuty, gdyż w zamieszaniu pod bramką Wojciecha Kamińskiego najwięcej spokoju zachował Maćkowiak, który dopadł do odbitej od poprzeczki piłki i mocnym strzałem umieścił ją w sieci. Jak się okazało ostatnie słowo należało do Łomnicy. W 81-ej minucie Piotr Aleksiejew przymierzył z 12 metrów, piłka odbiła się od słupka i wygrana gospodarzy 3-2 stała się faktem.
- Zagraliśmy dzisiaj słaby mecz nie ma co ukrywać. Dobrze, że przy takiej grze udało się zdobyć komplet punktów. Do końca rundy jesiennej pozostały cztery spotkania i w każdym z nich będziemy chcieli zapunktować - powiedział po meczu zawodnik KSŁ Krzysztof Makowski.

KSŁ: Kamiński - Śliwiński, Martyniak, Sielicki, Ślusarczyk, Szlęk, Amborski (87' Makowski), Wilczyński, Krupa, Kaszuba, Aleksiejew.
BÓBR: Ogrodowczyk - Legat, A. Kaczmarczyk, Maćkowiak, Malik, Lewicki, D. Kaczmarczyk, Tylutki, Wiktor (46' Banasiewicz), Kosiorowski, Grzyski (85' Powiertowski).

2014-10-14 15:05