0.49

82.51

6.99

3.77

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-18 o godzinie 18:00.

Piłkarki Orlika spełniły swoją powinność

6-0 pokonały Zdrój Jedlina Zdrój piłkarki Orlika Jelenia Góra. Wynik ten nie jest niespodzianką, przeciwnie, można powiedzieć, że podopieczne trenera Dawida Trzciołka spełniły swoją powinność.
Już po trzech minutach nasze dziewczyny cieszyły się z pierwszego gola, a jego autorką była Magdalena Walczak. Ta sama zawodniczka podwyższyła wynik 10 minut później. Jak się okazało wynik 2-0 utrzymał się do przerwy.
Trzeci gol dla Orlika to zasługa Dagmary Dyzio, która popisała się celnym uderzeniem z dystansu. W 40-ej minucie Paulina Hibner zagrała prostopadłą piłkę do Klaudii Chrabąszcz. Jeleniogórzanka wbiegła w pole karne gości i uderzeniem pod poprzeczkę pokonała bramkarkę Zdroju. Kolejne dwa gole to dzieło dobrze dysponowanej Dyzio. Najpierw Dagmara zamieniła na bramkę rzut wolny, a hat-tricka przypieczętowała strzałem zza pola karnego.
Jak mówi trener Trzciołek, praktycznie całe spotkanie toczyło się na połowie przyjezdnych. Nasza bramkarka piłkę miała w rękach zaledwie kilka razy. Odnotujemy też, że debiut w Orliku zaliczyły Agata Zbrzyzny i Klaudia Orszulak.

ORLIK JELENIA GÓRA - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 6-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Walczak 3', 2-0 Walczak 12', 3-0 Dyzio 40', 4-0 Chrabąszcz 50', 5-0 Dyzio 53', 6-0 Dyzio 65'.
Sędziował: Janusz Staniewski.

2014-10-06 20:45