CO
64.69
mg/m3
O3
97.23
ug/m3
PM10
5.62
ug/m3
PM2.5
3.03
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po V, IV, III kolejce B-klasy
V kolejka B-klasy:niedziela, 14 września 2014:
grupa I:
Auxilia Janiszów - Olimpia Kamienna Góra 1-9 (0-5)
Amfibolit Leszczyniec - Pagaz Krzeszów 2-1
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław 3-3
Uran Okrzeszyn - Kwarc Pisarzowice 6-7
Victoria Czadrów - Orły Lipienica 4-3 (0-3)
Spójnia Sady - Husaria Grzędy 1-3
Gnejs Ogorzelec - Bóbr Opawa 3-0
1. | Kamienna Góra II | 5 | 13 | 27:6 |
2. | Lesk Sędzisław | 5 | 10 | 16:11 |
3. | Amfibolit Leszczyniec | 5 | 10 | 13:8 |
4. | Kwarc Pisarzowice | 5 | 10 | 17:16 |
5. | Pagaz Krzeszów | 5 | 9 | 22:10 |
6. | Auxilia Janiszów | 5 | 9 | 15:19 |
7. | Dragon Miszkowice | 5 | 8 | 15:11 |
8. | Orły Lipienica | 5 | 7 | 15:13 |
9. | Victoria Czadrów | 5 | 7 | 12:14 |
10. | Gnejs Ogorzelec | 5 | 6 | 12:12 |
11. | Husaria Grzędy | 5 | 6 | 10:16 |
12. | Spójnia Sady | 5 | 3 | 14:21 |
13. | Uran Okrzeszyn | 5 | 3 | 12:22 |
14. | Bóbr Opawa | 5 | 0 | 7:28 |
III kolejka B-klasy:
niedziela, 14 września 2014:
grupa II:
Bobry Wojanów - Hottur Borowice 1-4 (0-3)
Energobest Miłków - Mitex Podgórzyn 3-0
GLKS Czernica - KS Maciejowa 2-5 (1-2)
Czarni Strzyżowiec - Potok Karpniki 4-2 (1-0)
Pub Gol Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice 0-2 (0-1)
1. | Energobest Miłków | 3 | 9 | 14:1 |
2. | Hottur Borowice | 3 | 7 | 8:3 |
3. | Czarni Strzyżowiec | 3 | 6 | 10:7 |
4. | Orzeł Mysłakowice | 3 | 6 | 8:6 |
5. | Pub Gol Jelenia Góra | 3 | 6 | 6:5 |
6. | Mitex Podgórzyn | 3 | 3 | 2:5 |
7. | KS Maciejowa | 3 | 3 | 8:9 |
8. | Bobry Wojanów | 3 | 3 | 5:9 |
9. | GLKS Czernica | 3 | 1 | 4:8 |
10. | Potok Karpniki | 3 | 0 | 3:15 |
V kolejka B-klasy:
niedziela, 14 września 2014:
grupa III:
Kwisa Mroczkowice - KS Kotliska 6-0 (3-0)
Zbylut Zbylutów - Cosmos Milików 3-0 vo. - goście nie przyjechali
LZS Niwnice - Bielany Biedrzychowice 1-5
Fatma Pobiedna - LZS Kościelnik 2-2 (1-1)
LZS Sobota - KS Pławna 4-0 (3-0)
Woskar Stara Kamienica - Pogoń Wleń 1-2
Pauzuje Bazalt Wojciechów.
1. | Pogoń Wleń | 5 | 15 | 19:2 |
2. | Bielany Biedrzychowice | 5 | 13 | 39:7 |
3. | Kościelnik | 5 | 10 | 22:11 |
4. | Kwisa Mroczkowice | 5 | 10 | 13:6 |
5. | Sobota | 5 | 9 | 12:19 |
6. | KS Kotliska | 3 | 6 | 9:7 |
7. | Pławna | 4 | 3 | 9:9 |
8. | Cosmos Milików | 4 | 3 | 5:8 |
9. | Fatma Pobiedna | 4 | 4 | 7:10 |
10. | Niwnice | 4 | 3 | 5:15 |
11. | Zbylut Zbylutów | 5 | 6 | 8:22 |
12. | Woskar Stara Kamienica | 3 | 0 | 7:13 |
13. | Bazalt Wojciechów | 4 | 0 | 2:28 |
grupa IV:
Kolonia Bolesławiec - Orzeł Gościszów 4-3 (1-2)
KS Włodzice - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 9-0
LKS Kraśnik Dolny - LKS Dobra 2-2
LZS Nowa - Jawa Otok 3-3 (0-3)
Znicz Kruszyn - TS Parzyce 0-9 (0-4)
LZS Mierzwin - Roan Tomisław 3-2 (1-1)
KS Trzebień - LKS Ocice 0-4
1. | TS Parzyce | 5 | 15 | 22:2 |
2. | LKS Ocice | 5 | 15 | 19:6 |
3. | Jawa Otok | 5 | 11 | 20:9 |
4. | Kraśnik Dolny | 5 | 11 | 20:12 |
5. | Orzeł Gościszów | 5 | 10 | 24:12 |
6. | Kolonia Bolesławiec | 5 | 9 | 20:16 |
7. | Dobra | 5 | 9 | 14:12 |
8. | Mierzwin | 5 | 7 | 8:11 |
9. | KS Włodzice | 5 | 6 | 11:10 |
10. | LZS Nowa | 5 | 4 | 12:17 |
11. | Roan Tomisław | 5 | 3 | 8:16 |
12. | Znicz Kruszyn | 5 | 3 | 11:26 |
13. | KS Trzebień | 5 | 0 | 5:25 |
14. | Dąbrowa Bolesławiecka | 5 | 0 | 10:30 |
IV kolejka B-klasy:
niedziela, 14 września 2014:
grupa V:
Zryw Bratków - LZS Porajów Kopaczów 3-3
LZS Ręczyn - Przyszłość Dłużyna 2-0 (1-0)
Granica Miłoszów - Sudety Sieniawka 6-2 (4-1)
WKS Żarki Średnie - LZS Henryków 7-0 (3-0)
LZS Pisarzowice - Piast Czerwona Woda 4-4 (2-1)
1. | LZS Pisarzowice | 4 | 10 | 17:9 |
2. | Ręczyn | 3 | 9 | 16:1 |
3. | Żarki Średnie | 3 | 9 | 12:2 |
4. | Granica Miłoszów | 4 | 9 | 18:10 |
5. | Piast Czerwona Woda | 4 | 7 | 11:10 |
6. | Sudety Sieniawka | 4 | 6 | 14:11 |
7. | Zryw Bratków | 3 | 4 | 9:7 |
8. | Przyszłość Dłużyna | 4 | 3 | 5:10 |
9. | Porajów Kopaczów | 4 | 1 | 6:18 |
10. | Granit Gierałtów | 3 | 0 | 5:14 |
11. | LZS Henryków | 4 | 0 | 4:25 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-09-14 02:54
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57