CO
146.17
mg/m3
O3
66.42
ug/m3
PM10
5.71
ug/m3
PM2.5
4.14
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
słabe opady deszczu
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Belki styropianowe drewnopodobne od p... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione przy zakupie 10... (2024.04.17)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
- Pyru:
› Zestaw par 21. kolejki ligi okręgowej
2024.04.20 11:14
- ❤️❤️ kibicka❤...:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.20 11:11
- Kibic do Lzs:
› Zestaw par 21. kolejki ligi okręgowej
2024.04.20 10:47
- Pan Wiesio:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.20 10:39
- Lzs:
› Zestaw par 21. kolejki ligi okręgowej
2024.04.20 10:33
dolar amerykański | 1 USD | 4.0688 | |
euro | 1 EUR | 4.3316 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4787 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0615 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par III kolejki A-klasy
III kolejka A-klasy:niedziela, 31 sierpnia 2014:
grupa I:
Chojnik Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 11:00
Nysa Wolbromek - Orzeł Wojcieszów, godz. 11:00
Czarni Przedwojwów - Piast Bolków, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Lechia Piechowice, godz. 15:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Olimpia II Kowary, godz. 15:00
KS Łomnica - Orzeł Lubawka, godz. 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa, godz. 18:00
grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Cosmos Radzimów, godz. 11:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Pogoń Markocice, godz. 12:30
Chmielanka Chmieleń - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
Stella Lubomierz - Iskra Łagów, godz. 15:00
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna, godz. 15:00
LZS Radostów - Jaśnica Opolno Zdrój, godz. 15:00
Bazalt Sulików - Sudety Giebułtów, godz. 15:00
grupa III:
LZS Brzeźnik - Chrobry Nowogrodziec, godz. 17:00 (mecz w sobotę)
GKS Iwiny - LZS Łaziska, godz. 11:00
Rybak Parowa - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
KS Stare Jaroszowice - LZS Łąka, godz. 11:00
LZS Zaręba - GKS Gromadka, godz. 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Sparta Zebrzydowa, godz. 14:00
Apis Jędrzychowice - Górnik Węgliniec, godz. 16:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-08-28 17:32
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192